Скачать торрент Lineage 2: Orfen [P.180221.24.12.02] (2015) PC | Online-only

  • * Admin
  • * 31-12-2018, 16:45
  • * 0
  • * 5 538


Lineage 2-це розрахована на багато користувачів онлайн гра в жанрі фентезі. На поточний момент грі виповнилося вже більше 15 років з моменту локалізації в Південній Кореї. Основний сюжет полягає в протистоянні ігрових персонажів різним міфічним створінням, древнім богам, титанам. Велика увага приділяється облогам і територіальним війнам. У грі також передбачена система PK і PVP.

Клас
В даних реаліях у грі представлено сім класів, а саме: люди, камаэли, эртеи, орки, гноми, темні і світлі ельфи. У кожному з перерахованих вище класів, крім гномів, є два основних напрямки – персонажі, що спеціалізуються на магічні заклинання і герої базуються на фізичних уміннях. Крім цього, кожен напрямок має кілька професій. В Lineage 2 будь-який гравець знайде собі персонажа для душі.

Битва
Як вже було згадано вище, в грі дуже велика увага приділяється pvp і pk складовими. Також в грі присутній дроп речей з PK-гравців, в залежності від кількості карми, на землю при смерті можуть випасти обладунки, зброї або інші припаси. У грі передбачена велика олімпіада, по завершенню якої кращих гравців у своєму класі нагороджують геройство. Статус героя дає додаткові вміння, тимчасова зброя героя і доступ до геройського чату.

Облога
Ще один з найосновніших напрямків-це облоги замків. На облозі клани змагаються за те, щоб заволодіти певним замком. Останні патчі та оновлення в сумі принесли грі 9 замків. Варто відзначити, що власники замків отримують бонуси у вигляді плащів, притулку, сувоїв досвіду, прибутку з податку, спеціальні телепорти і багато іншого.

Ремесло
Крім облог, пвп і прокачування в онлайн грі Lineage 2 передбачено безліч інших напрямків, таких як риболовля, створення зброї і обладунків, манор, а також ринок. Навіть простий час проводження в грі супроводжується унікальною музикою, в залежності від локації, а також приємними пейзажами.

Информация:
Год выпуска: 2015
Жанр: 3rd Person, MMORPG, Action, Adventure
Разработчик: NcSoft
Издательство: 4game
Версия: P.180221.24.12.02
Тип издания: Лицензия
Язык интерфейса: Русский
Язык озвучки: Русский
Таблетка: Не требуется

Системные требования:
Операционная система: Windows XP, Vista, 7 или 8
Процессор: Pentium 4 3.0 GHz
Память: 1 Gb
Жесткий диск: 20 GB
Видеокарта: GeForce FX6600 256MB
Звуковые драйверы: DirectX 9.0c совместимая звуковая картаКатегория: Action / Adventure / MMORPG / Онлайн

Скачать игру Lineage 2: Orfen [P.180221.24.12.02] (2015) PC | Online-only через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже.


Похожие релизы

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.