Скачать торрент Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) XBOX360

  • * Nixnooks3
  • * 30-05-2019, 22:51
  • * 0
  • * 6 565


Игра Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain на Xbox 360 відкриває нову епоху в історії культової серії. Завдяки революційній технології Fox Engine ви отримаєте абсолютно нове відчуття від гри – відчуття колосальної тактичної свободи при виконанні завдань у величезному відкритому світі.

Через дев'ять років після подій Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Снейк, також відомий як Біг Бос, нарешті, пробуджується від коми. Йде 1984 рік, в розпалі холодна війна, впевнено веде планету до глобальної катастрофи... Прагне реваншу Снейку належить освоїтися в новому для себе світі і відшукати ниточку до таємної організації XOF.

Творець і ідейний натхненник знаменитої серії Хідео Кодзіма піднімає непрості питання і продовжує вивчення таких складних тим, як психологія війни і насильство, що породжує ще більше насильство. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – одна з найбільш затребуваних і очікуваних ігор: великий відкритий світ, приголомшлива графіка, кинематографичное оповідання і захоплюючий, ні на що не схожий геймплей дозволяють вже сьогодні назвати її важливою віхою в історії відеоігор в цілому.

Особенности торрент игры:

- Відкритий світ Metal Gear Solid V: THE Phantom Pain надає безпрецедентну свободу вибору шляху і способу виконання завдань і загального проходження гри.
- Підключення до мережі дозволяє встановлювати зв'язок між домашніми консолями і іншими пристроями, що веде до появи нових можливостей і розширення загальної функціональності гри.
- Новітня технологія Fox Engine дала розробникам можливість наділити гру фотореалістичною графікою, реалізувати до дрібниць продуманий геймплей і створити проект воістину нового покоління якості.
- Новітній онлайновий режим Metal Gear Solid Online.

Особливості релізу:

- Наявність завантажуваного контенту, останнього на даний момент TU, а також бонус у вигляді збереження з розблокованими матеріалами з Ground Zeroes (корисно власникам шитих консолей, оскільки для розблокування даних матеріалів потрібно підключення до Live). Збереження зроблено на початку другої сюжетної місії.
- Гра запускається з USB.

Установка:

- папку MGS5 TPP (файли гри) розмістити на свій розсуд, запускати через Default.хех, або з головного меню оболонок (для Aurora і Freestyle);
- папку 4B4E085E (title update і DLC) на жорсткий диск консолі HDD1/content/0000000000000000 (необов'язково для гри);
- збереження з папки Bonus переподписываем під ваш профіль через програму Horizon або аналог, розміщуємо по шляху HDD1/content/*16-тизначний код профілю*/4B4E085E (необов'язково для гри). При використанні збереження не забудьте поміняти переклад гри на російську в налаштуваннях.

Информация:
Год выпуска: 2015
Жанр: Action, Shooter, 3D, 3rd, Person, Stealth
Разработчик: Kojima Productions
Издательство: Konami Digital Entertainment
Регион: Region Free
Тип издания: Лицензия
Прошивка: LT+3.0 (XGD3 / 16537)
Язык интерфейса: Русский-Английский-Французский-Немецкий-Испанский-Итальянский-Португальский-Японский
Тип перевода: Текст!

Дополнительная информация:
- Диск 1 загрузочной контент.
- Диски 2 игровой!

Скачать игру Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) XBOX360 через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [16.28 GB]


Похожие релизы
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [v 1.0.0.5] (2015) PC | RePack от FitGirl Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [v 1.0.0.5] (2015) PC | RePack от SEYTER Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [v 1.0.0.5] (2015) PC | RePack от BlackJack Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [v 1.0.0.5] (2015) PC | RePack от R.G. Steamgames Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) PS3

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.