Скачать торрент Aion [6.2.0411.57] (2009) PC | Online-only

  • * Admin
  • * 31-12-2018, 16:20
  • * 0
  • * 9 085


У світі Aion незвичайні мрії про політ здійснюються, адже можна літати на своїх крилах красивих борючись з противниками прямо на ходу.
Раси Елійцев з Асмодианами постійно протистоять і змагаються між собою. Це стало основою для бойової системи іграшки, що вносить в процес проходження вагомі відмінні риси від інших. Іноді в такі битвах з'являються дракони, що управляються завдяки штучному інтелекту і займають в битві бік тих, хто програє. Між локаціями, де проживають істоти розташована Безодня. Там здійснюються найбільші баталії за землі і цінності.
Битви відбуваються в будь-якому просторі, але протагоністів, що знаходяться в небі, швидше з'являється надзвичайне мистецтво.
Можна вдосконалюватися в звичайних земних професіях. Вони при успішній роботі надають герою досвід.
Цікаво відбуваються бойові дії в тривимірному повітряному просторі, але без обмежень це можливо виключно в Безодні.
Дійова особа підлягає кастомізації-надання їй певних особливостей і різного зовнішнього вигляду.
Система боїв дозволяє брати в них участь балаурам, чию силу можна контролювати.
У проекті створена маса квестів. Проходження їх пов'язане і з проведенням боїв, також із застосуванням інтелектуальних параметрів, підвищенням майстерності, речей, грошових коштів. Конкретна сюжетна лінія з декількома рівнями присутня в іграшці завдяки проходженню, вирішенню подібних квестових задачок.

Особливі стигми представляють можливим, залежно від рівня героя і пройдених ним місій, використання має майстерності. Комбінація стигм дозволить формувати унікальні персонажі, а різні їх набори можуть створювати білди.
Кінари-особлива грошова одиниця, створена спеціально для даного ігрового світу і активно в ньому використовується. Вона дозволяє купувати спеціальні, також персональні речі, а ще використовується для окулярів у Безодні. Фактично всі перераховану амуніцію, товари купуються виключно нею.

Информация:
Год выпуска: 2009
Жанр: 3rd Person, MMORPG, Action, Adventure
Разработчик: NCsoft
Издательство в России: 4game
Версия: 6.2.0411.57
Тип издания: Лицензия
Язык интерфейса: Русский
Язык озвучки: Русский
Таблетка: Не требуется

Системные требования
Операционная система: Win XP, Vista, 7, 8
Процессор: 3.0Ghz
Память: 1 Gb
Видеокарта: 512 MB
Жесткий диск: 36 GB

Категория: Action / Adventure / MMORPG / Онлайн

Скачать игру Aion [6.2.0411.57] (2009) PC | Online-only через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [27.09 GB]


Похожие релизы
TERA: The Battle For The New World (2015) PC ArcheAge [L] ArcheAge (Games On) [L] Sоul of the Ultimаte Natiоn [v. 1.0.5] (2011) Maestia: Rise of Keledus (2012/PC/Rus)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.