Madden NFL 19 (2018) PC | Repack от Fitgirl

  • * Admin
  • * 24-10-2018, 16:47
  • * 0
  • * 1 850


Перед вами симулятор американського футболу під назвою «Madden NFL 19», розроблений студією EA Tiburon». Гра позиціонується розробниками як один з кращих симуляторів і як підсумок, є однієї з найпопулярніших в своєму сегменті…

Взагалі розробники досить довгий час мучили фанатів американського футболу анонсами даного проекту і засекреченою інформацією, але настав час пожинати плоди. Ну і як тепер показала практика, чекали гру фанати не дарма, адже вона буквально всіма своїми аспектами перевершила всі очікування. Зважившись скачать Madden NFL 19 через торрент бесплатно на свой компьютер, ви поринете в атмосферу, від якої адреналін б'є через край і волосся стає дибки. Реалістичність, динаміка, феєричні сутички команд, ігри, в яких вирішуються долі цілих чемпіонатів, і гравці, багато з яких є американськими суперзірками – все це ще далеко не повний перелік достоїнств цієї гри.

Ну а першим ділом варто, мабуть, сказати про те, що розробники створили в грі реально круті дві сюжетні лінії, в одній з яких пропонується зіграти за Девіна Уейда, а в іншій – за Кольта Круза. Вас чекають дві відпадні сюжетні історії, і ви будете особисто вирішувати, які фінали будуть чекати гравців в результаті.

Природно, розробники не обійшли стороною і тенденцію на якомога більшу кількість контенту. Так, проходячи сюжетні історії, ви будете відкривати новий контент і можливості, отримувати доступи до нових стилів кастомізації і не тільки, АІ взагалі, брати участь в житті гравців повною мірою, а не тільки на стадіоні.

Игра Madden NFL 19 торрент бесплатно RePack от xatab
Що до механіки гри і геймплея, так тут розробники перевершили самих себе. По-перше, вони нарешті впровадили в гру інноваційну систему контролю гравця на полі, завдяки якій тепер ви зможете не тільки задавати напрямок спортсмену, але і взагалі відчувати кожен його рух. По-друге, розробники неабияк попрацювали над анімацією. Тепер гравці виглядають реалістично, анімація відповідає законам фізики, а самі гравці падають, як в реальності, травмуються і не тільки. Ну а по-третє, нарешті сама гра перейшла на новий рівень у графічному плані – в основі тепер лежить движок Frostbite Engine, дозволив розробникам поліпшити графіку і забезпечити високою деталізацією всього, що відбувається на екрані.

І звичайно ж не можна не сказати і про те, що гра отримала масу нововведення в плані геймплейних можливостей. Тепер ви зможете набирати команди, формувати свої склади, удосконалювати гравців і працювати над стратегією гри в повній мірі. Без будь-яких обмежень.

Информация:
Название: Madden NFL 19
Год выпуска: 10 августа 2018
Жанр: Sport, Simulation
Разработчик: EA Tiburon
Издатель: Electronic Arts
Платформа: PC
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Английский
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Вшита (CODEX)

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel Core i3-4350 / FX-4330
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: NVIDIA Geforce GTX 660 / AMD Radeon RX 460
Место на жестком диске: 43 Гб (46 Гб во время установки)

Особенности репака
» Издание: Hall of Fame Edition (Зал славы)
» Установка занимает: ~20 минут на 8 потоках; ~40 минут на 4 потоках
» Для установки репака требуется минимум 2 Гб свободной оперативной памяти (включая виртуальную)
» RePack от FitGirlСкачать игру Madden NFL 19 (2018) PC | Repack от Fitgirl через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [29.41 GB]

Похожие релизы
( PS3 )Madden NFL 25 (Eng) (XBOX360 )Madden NFL 25 (Eng) Madden NFL 12 [EUR/ENG] Madden NFL 2008 (2007/PC/Rus|Eng) NCAA Football 12 (2011/Xbox360/Rus)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.