Скачать торрент Final Fantasy XV Windows Edition [Build 1213041] (2018) PC | Repack от xatab

  • * Admin
  • * 27-11-2018, 13:06
  • * 0
  • * 1 300


Серія рольових ігор під назвою «Final Fantasy» вже давно користується небувалою популярністю, але саме частина, що отримала приставку «XV» стала тією грою, від якої в захваті залишилося навіть більшість критиків…

Уявіть себе класичну рольову гру з навичками, здібностями, мечами і ордами супротивників, з яких випадає самий різний лут, і які нападають цілими бандами на головного героя без будь-яких докорів сумління. А тепер уявіть, що до всього цього додана магія, сучасні технології у вигляді автомобілів і крутих гармат, політика – ось це і є «Final Fantasy XV». Тут все настільки добре збалансовано, що іграшка просто не піддається ніякій критиці. Плюс, у всіх, хто зважиться Final Fantasy XV Windows Edition завантажити через торрент, є шанс зануритися в відпадну історію про війну, зради, зради, брехні і дружбу. Мабуть, від такої гри гріх не бути в захваті.

Але найважливіша особливість полягає саме в ігровому процесі. Головний герой може переміщуватися, володіє магією, і що не менш важливо, відмінно справляється з «шинкування» ворогів за допомогою мечів і кинджалів. Ще один важливий момент полягає у взаємодії гравців з навколишнім світом їхніх героїв – тут не прокотить дурне напад на переважаючі сили противника, тут треба думати, взаємодіяти з навколишнім світом. Ховатися. Іноді навіть вдаватися до самого справжнього стелсу.

Игра Final Fantasy XV торрент бесплатно RePack от xatab
Ще, на відміну від всіх попередніх ігор серії, тут зроблений акцент на командних битвах. У боях з противником доведеться постійно вдаватися до допомоги товаришів по зброї (союзників). Приміром, завалити величезного противника (міні-боса), не вийде поодинці – доведеться взаємодіяти, ховатися, підійматися йому на спину, тікати і знову нападати.

Природно не обійшлося і без лута, і його, хочеться сказати, непомірна кількість. Мечі, різні шати, зілля і багато іншого доведеться збирати і відсівати, зберігати на кращий випадок і продавати. І до речі, тут можна їздити на машинах, що і зовсім круто, адже раніше такого не було в серії «FF».

При першій же можливості кожен шанувальник жанру і серії повинен завантажити Final Fantasy XV торрент від Хатаба безкоштовно з нашого сайту, адже такого світу не зустріти більше ні в одній грі. Плюс, Версія «Windows Edition» включає ще і всі наявні на сьогоднішній день доповнення, додаткові предмети лута, місії і завдання.

Нове видання включає в себе альтернативне проходження запам'яталася усім 13-ої глави, позашляховий варіант крутейшей «регалії», безліч матеріалів з сезонного абонемента, нову картку і навіть можливість управляти королівським кораблем. Загалом, це пригоди обов'язково має запам'ятатися кожному шанувальнику серії без винятку.

Информация:
Год выпуска: 2018
Жанр: RPG, Action, Open World, 3rd Person
Разработчик: Square Enix
Издатель: Square Enix
Платформа: PC
Тип издания: Repack
Версия: Build 1213041
Язык интерфейса: Русский, английский, MULTi
Язык озвучки: Русский, английский, MULTi
Лекарство: Вшито {CPY}

Cистемные требования:
ОС: Windows® 7 SP1, 8.1, 10 (только 64-бит);
Процессор: Intel® Core™ i5-2500?3.3GHz and above?/ AMD FX™-6100 ?3.3GHz and above;
Оперативная память: 8 GB ОЗУ;
Видеокарта: NVIDIA® GeForce® GTX 760 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 / AMD Radeon™ R9 280;
DirectX: Версии 11;
Место на диске: 83.7 GB;
Звуковая карта: DirectSound® compatible sound card, Windows Sonic and Dolby Atmos support;
Минимальное разрешение: 720p в 30 fps.

Особенности Repack'a:
DLC: Эпизод "Гладиолус", Эпизод "Промпто", Эпизод "Игнис", "Товарищи";
Версия игры: Build 1213041;
Время установки ~1 час 15 минут на HDD (зависит от компьютера);
Repack от xatab.

Скачать игру Final Fantasy XV Windows Edition [Build 1213041] (2018) PC | Repack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [55.58 GB]


Похожие релизы
[PS3] Final Fantasy XIV: A Realm Reborn [USA/ENG] [4.30] Final Fantasy III [FULLRIP][ISO][RUS][US]

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.