Скачать торрент Total War: Warhammer 2 [v 1.5.0 + DLCs] (2017) PC | RePack от xatab

  • * Admin
  • * 27-11-2018, 13:11
  • * 0
  • * 1 992


Total War Warhammer 2-продовження гучної на весь світ стратегії в реальному часі, що оповідає про Всесвіт, загрузла в боях і крові. В цей раз фанатам серії знову пропонує взяти участь у подіях, здатних вплинути на долю не лише окремих народів і рас, але також і всього світу в цілому…

В цей раз сюжетна лінія обертається навколо нестабільності Великого Вихору, створеного багато років тому заради захисту від проникнення в світ Хаосу. Справа в тому, що його енергія стала занадто нестабільною, що і призвело в підсумку до розбіжностей між лідерами існуючих рас. Одні вважають, що його потрібно якнайшвидше знищити, в той час як інші думають, що світ вийде захистити тільки в разі повного відновлення Вихору, ну а треті і зовсім хочуть скористатися його енергією заради досягнення власних цілей. Загалом, світ знову занурений в боротьбу і протистояння, а нам належить все це "розгребти", зробивши довгу подорож і подолавши такі перепони, яких не подолати звичайній людині.

Попереду вас чекає чотири кампанії, кожна з яких особлива власними квестами і завданнями. Вам доведеться визначитися з підтримкою тієї чи іншої раси, перейти на бік ельфів, скавеннів, темних ельфів або людоящерів, знайти владу і перемогти в битві за мир і процвітання. Але зробити це непросто – кожне ваше рішення, кожна дія впливає на долю обраної раси і всього світу, від вас залежить все, і майбутнє, і всесвіт. І до речі, перевірити себе у справі можна вже зараз – гру Total War Warhammer 2 завантажити через торрент ви можете у нас безкоштовно прямо з цієї сторінки.

Окремо варто відзначити повністю перероблену систему магії – у кожної раси-своя магія і власні унікальні заклинання, але розібравшись з ними, ви станете дійсно непереможним. З іншого боку, потрібно відповідально поставитися і до підбору юнітів, асортимент яких здатний здивувати кожного, навіть самого досвідченого стратега – правильно підібравши юнітів, які доповнюють один одного унікальними здібностями і стилями атаки, ви взагалі знайдете силу, якої вистачить для подолання всіх перешкод.

Игра Total War Warhammer 2 торрент RePack от xatab бесплатно
Не можна не відзначити і те, що кожна раса, кампанія, передбачає гру в певному стилі. Одна раса слабка у фізичному плані, але зате здатна застосовувати магію, справляється навіть з найсильнішими ворогами, в той час як інша раса має крутих бійців, але на їх створення вимагає багато ресурсів і часу. Вибирайте самі, який стиль проходження вам до душі, і вирушайте в дорогу. Але пам'ятайте, від вас і ваших рішень залежить те, наскільки сильним, або навпаки слабким, виявиться ваш світ в майбутньому.

Що ж стосується графіки і візуального оформлення, так вони як завжди на висоті. Вас чекаю захоплюючі й одночасно жорстокі бої, пригоди, від яких мурашки біжать по шкірі, красиві пейзажі і масштабні битви. Загалом, в цій грі ви гарантовано зависни на багато-багато годин.

ИНФОРМАЦИЯ:
Год выпуска: 2017
Жанр: Strategy, Real-time, Turn-based, 3D
Разработчик: Creative Assembly
Издатель: SEGA
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: RUS|ENG
Язык озвучки: RUS|ENG
Таблетка: Вшита (CODEX)

СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:
? Операционная система: Windows 7 (64-bit versions)
? Процессор: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
? Оперативная память: 5 ГБ
? Видеокарта: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
? Звуковая карта: Звуковое устройство, совместимое с DirectX® 11
? Свободное место на жестком диске: 52.3 ГБ

Особенности репака:
» Версия игры: 1.5.0
» Дополнения:
Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast
Total War: WARHAMMER II - Lokhir Fellheart
Total War: WARHAMMER II - The Queen & The Crone
Total War: WARHAMMER II - Alith Anar
Total War: WARHAMMER II - Rise of the Tomb Kings
Total War: WARHAMMER II - Tretch Craventail
Total War: WARHAMMER II - Mortal Empires
Total War: WARHAMMER II - Blood for the Blood God II
Total War: WARHAMMER II - Steps of Isha
» Возможность не скачивать не нужную локализацию
» Время установки 15 минут на HDD (Зависит от компьютера)
» Repack от xatab

Категория: Горячие новинки / Strategy

Скачать игру Total War: Warhammer 2 [v 1.5.0 + DLCs] (2017) PC | RePack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [34.19 GB]


Похожие релизы
Assassin's Creed: Odyssey [v 1.0.6 + DLCs] (2018) PC | Repack от xatab Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition (2018) PC | Repack от xatab ReCore: Definitive Edition (2017) PC | RePack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.