Скачать торрент Fallout 76: Tricentennial Edition (Bethesda Softworks) (RUS|ENG|MULTi9) (v1.0.0.6) PC | Repack от Xatab[L]

  • * Admin
  • * 27-11-2018, 13:36
  • * 0
  • * 2 395


Нарешті трудяги з «Bethesda вирішили спуститися до звичайних смертних і уявити фанатам постапокаліптичній серії нову частину, гра, що отримала назву «Fallout 76» і обіцяє стати переходом всієї серії в нову епоху…

Відразу хочеться відзначити той факт, що події гри, на відміну від всіх попередніх ігор серії, будуть обертатися в часи, коли всі інші притулку, з якими ми стикалися раніше, були ще закриті. Так, мова йде про притулок "76", роздрукованому лише через 25 років після катастрофи. Ну а побігати всім, хто зважиться завантажити Fallout 76 через торрент безкоштовно від Хатаба, доведеться по території Західної Вірджинії.

На даний момент, на жаль, відомо дуже мало про сюжетної лінії і геймплеї в цілому. Але зате є кілька цікавих фактів. По-перше, відомо, що притулок " 76 " повинен був бути роздрукованим через двадцять років після катастрофи, а в підсумку був запечатаним на п'ять років довше – цей факт мабуть і ляже в основу сюжетних подій. По-друге, з'явилася інформація про те, що нова гра ніби має бути орієнтованою саме на онлайн, подібно останньої частини «TES». Правда, поки не зрозуміло, як саме онлайн буде реалізований в новій частині.

Игра Fallout 76 RePack от xatab через торрент бесплатно
Що стосується геймплея, так він начебто повинен залишитися колишнім. Тобто, гравцям буде доступний все той же «Pip-boy», все ті ж технології, і все та ж можливість створювати власну зброю. Світ буде вільним, але в кілька разів більше того, що був у попередній частині. Величезна кількість поселень та інших сховищ теж присутня, але подорожувати до них буде набагато складніше, адже на відміну від попередніх частин, у цій світ альтернативної Америки буде ще занадто радіоактивним.

Не менш важливо і те, що з'явилася інформація про можливості будувати свої власні поселення, в яких зможуть збиратися не тільки неігрові персонажі, але також і інші гравці. Разом з тим, поки не зовсім ясно, як буде представлена система створення поселень.

А ось що стосується графіки, так вона переходить на новий рівень. Розробники обіцяють створити ще більш реалістичний світ, і позбавити гравців від кількості помилок, з якими вони зіткнулися в четвертій частині. Фізика гри теж повинна змінитися, а персонаж буде ще й старіти – хоча це теж поки що лише чутки.

Информация:
Дата выпуска: 14 ноября 2018
Платформа: PC
Жанр: Action / RPG / Survival / Open World / MMO / 3rd Person / 1st Person / 3D
Разработчик: Bethesda Game Studios
Издатель: Bethesda Softworks
Тип издания: Лицензия
Версия: v1.0.0.6
Язык интерфейса: Русский / Английский / MULTi9
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Отсутствует (Онлайн)

Минимальные системные требования:
ОС: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Процессор: Intel Core i5-6600k 3.5 GHz /AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz or equivalent
Оперативная память: 8 GB ОЗУ
Видеокарта: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB or equivalent
Сеть: Широкополосное подключение к интернету
Место на диске: 60 GB

Информация о релизе:
- Версия игры v1.0.0.6 загружена 13.11.2018, полностью идентична активированной лицензионной копии игры в Bethesda.Net Launcher.

Скачать игру Fallout 76: Tricentennial Edition (Bethesda Softworks) (RUS|ENG|MULTi9) (v1.0.0.6) PC | Repack от Xatab[L] через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [52.52 GB]


Похожие релизы
Far Cry 5 - Dead Living Zombies [v 1.011] (2018) PC | Repack от xatab Final Fantasy XV Windows Edition [Build 1213041] (2018) PC | Repack от xatab Assassin's Creed: Odyssey [v 1.0.6 + DLCs] (2018) PC | Repack от xatab Hitman 2 (2018) PC RePack от Xatab Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition (2018) PC | Repack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.