Скачать торрент Half-Life 3 PC

  • * Admin
  • * 18-12-2018, 15:10
  • * 0
  • * 2 227


Half-Life 3-шутер від першої особи про легендарного Гордона Фрімана, третя частина серії, що стала легендою і втілила свого часу фантазії всіх фанатів і шанувальників жанру…

Чутки про розробку третьої частини «Half-Life» ходять по мережі вже досить довгий час, але так вже пішло, що чутки рано або пізно, або підтверджуються або спростовуються, і у випадку з «HL3» теж не обійшлося без цього. Ну і судячи з усього, незважаючи на постійні спростування з боку офіційних осіб з «Valve», гра все ж в розробці, і більш того, за неофіційною інформацією, реліз може відбутися вже в 2018-му році, хоча знову ж таки, це лише чутки. Які нам хотілося б вірити так само, як і мільйонам фанатів.

Крім усього іншого, з'явилися чутки і про як таких інноваціях, що очікують гравців в новій частині. По-перше, вже неодноразово була порушена тема движка – виходячи з неофіційних даних, гра може обзавестися новим движком, точніше. Тим же самим, але поліпшеним і багаторазово прокачаним. Природно, це може позначитися на вимогах до заліза, але куди без цього, тим більше що третя частина повинна бути і в графічному плані в рази краще своїх попередників. Говорячи про графіку, варто згадати про слова одного з розробників «Valve», який колись сказав, що в компанії на момент роздумів про третій частині не було технологій, які б знадобилися в ході втілення ідей в реальність (ну або віртуальність).

Игра Half-Life 3 торрент бесплатно RePack от xatab на PC
Що стосується сюжету, то він, на жаль, досі залишається таємницею, то і справа обвішується ярликами другої частини. Хоча, не виключено, що героєм третьої частини так чи інакше залишиться Гордон (ну куди ж без нього), той самий, який запам'ятався всім своїми замахами на супротивників червоної, закривавленою монтуванням.

Ну і природно не може обійтися без продуманої і багаторазово поліпшеної фізики в супроводі поліпшеної бойової механіки і купи нового спорядження-тут вже можна обійтися і без чуток, все отже ясно. Нова графіка. Новий рівень візуалізації, новий сеттинг і персонажі, з більшістю з яких ми вже знайомі-хто знає, можливо, вже скоро все це виявиться доступним кожному без винятку.

Ну а поки що залишається тільки мріяти про те часу, коли з'явиться можливість Half-Life 3 скачати торрент на PC, але факт залишається фактом, коли цей час прийде, нас точно здивують грою нового покоління, шедевром нових масштабів.

Год: 2018
Жанр: Экшен (Action) / От 1-го лица
Разработчик: Valve

Категория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру Half-Life 3 PC через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Mafia 4 (Мафия 4) PC Left 4 Dead 3 PC STALKER 2 (2020) PC Скайрим 6 (The Elder Scrolls 6) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.