Скачать торрент Mafia 4 (Мафия 4) PC

  • * Admin
  • * 18-12-2018, 15:52
  • * 0
  • * 3 659


Mafia 4 - чергова прогулянка в минуле, нова частина гри, чутки про яку вже поповзли по всесвітній павутині у повному обсязі. Ну і не можна не відзначити, що, судячи як раз-таки з тих чуток, нова частина перевершить всі очікування…

Сюжетна лінія в грі знову буде присутній в повній красі, як і годиться. Вам доведеться взяти на себе роль повернувся в місто молодої людини. Відразу ж вам доведеться зануритися в корупцію, злочинність, кров і несправедливість, і більше того, сюжетна лінія передбачає впровадження головного героя в небезпечну мафіозну угруповання, главу якої власне і доведеться ліквідувати в кінці. Загалом, сюжет, як і завжди є основним чинником, заради якого кожен шанувальник серії без винятку повинен завантажити Мафія 4 через торрент на PC відразу після її появи. Але сюжет не є єдиною перевагою нової частини.

Якщо вірити розробникам, то нова частина не поступатиметься прославилася на весь світ "GTA 5". Світ повинен бути відкритим – більш того, вам буде дозволено переміщатися по місту не тільки на більш сучасних (для того часу) автомобілях, але також і на іншому транспорті. Масштаби локацій мабуть повинні бути не менше, ніж у названій раніше іграшці. До того ж, чеські розробники вирішили додати систему вільних квестів, що дозволить вибирати завдання, і виконувати, крім основної ланцюжка завдань, ще й додаткові, які дозволяють підняти рівень популярності і не тільки.

Игра Мафия 4 торрент бесплатно RePack от xatab на pc
Контентна частина-її переробці, судячи з усього, приділяється ще більша увага, ніж у попередніх частинах. Автомобілі, одяг-все це звичайно важливо, але куди важливіше арсенал. А він повинен бути розширений до небачених раніше розмірів – вас чекають перестрілки з застосуванням сучасних, як для тимчасового відрізка сюжетної лінії, зброї, в тому числі і гвинтівок, автоматів і пістолетів.

Ну а на додаток до всього вищесказаного, природно в «Mafia 4» нас чекатиме ще і покращена графіка з відмінною, сучасної деталізацією навколишнього світу, що теж не може не викликати захоплень навіть у самих відданих шанувальників серії.

Категория: Ожидаемые игры / Action / Racing

Скачать игру Mafia 4 (Мафия 4) PC через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Left 4 Dead 3 PC Just Cause 4: Gold Edition (2018) PC | Repack от xatab Fallout 76: Tricentennial Edition (Bethesda Softworks) (RUS|ENG|MULTi9) (v1.0.0.6) PC | Repack от Xatab[L] Far Cry 5 - Dead Living Zombies [v 1.011] (2018) PC | Repack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.