Скачать торрент Serious Sam 4 Planet Badass (2019) PC

  • * Admin
  • * 18-12-2018, 18:07
  • * 0
  • * 2 069


Скільки б не було суперечок в мережі, а одного факту вже точно не змінити – у студії «Croteam» ніколи не відмовляться від ідеї створення «Serious Sam 4», гри, яка вже була анонсована і своїм дебютом привернула стільки уваги, скільки ніхто і не розраховував…

Про сюжетну лінію, на жаль, відомо сумно мало навіть сьогодні, але зате відомо, що одним з місць подій стане Франція. Є думка, що гра в черговий раз стане чимось на зразок приквела, але знову ж таки, все це тільки чутки. Як воно убуде насправді, поки невідомо. Зате розробники вже встигли заявити про те, що четверта частина серії буде не просто грою – вона обіцяє стати грандіозною хорватським проектом, іграшкою, яка зможе заткнути за пояс всі наявні на сьогоднішній день проекти, виконані в даному жанрі.

Игра Serious Sam 4 Planet Badass RePack от xatab через торрент бесплатно
Що стосується геймплея, так він анітрохи не зміниться. Розробники вирішили будь-що-будь не відходити від традиції і створити гру, що не поступається попереднім частинам, і головне, не міняє загальну концепцію серії. Неймовірні епічні бійні з десятками супротивників одночасно, величезний асортимент зброї, локації, в рази перевершують своїми масштабами ті, що були навіть в третій частині, і спецефекти, яких ще не бачили фанати серії – все це ще далеко не повний перелік того, заради чого завантажити Serious Sam 4 Planet Badass через торрент повинен кожен шанувальник серії без винятку.

До речі, що стосується зброї, так його перелік, принаймні, здебільшого, розробники вирішили поміняти. Щоправда, повинні залишитися ті одиниці зброї, що були еталонними для серії, наприклад, це може бути папуга-бомба, або пила, з якої можна було трощити супротивників у разі, коли не вистачало патронів на вогнепальну зброю.

Точно також розробники заявили і про зміну в переліку супротивників. Правда, концепція не зміниться. Наприклад, нікуди не дінуться орди біжить на головного героя «камікадзе». Зміниться лише їх зовнішній вигляд. Загалом, всім вирішеним Serious Sam 4 скачати торрент безкоштовно випаде унікальна можливість стати біля витоків нової історії у Всесвіті серйозного Сема.

Що до зовнішнього вигляду і оформлення, так тут все куди крутіше. Вже зараз відомо, що гра обзаведеться новим вдосконаленим движком і крутий фотореалістичної графікою. Деталізація оточення і навіть зброї, спецефекти, фізика, механіка стрільби – все перейде на абсолютно новий рівень. Та й самі рівні повинні перетворитися за рахунок нових можливостей движка. Тепер не буде жодних експериментів із коридорними початковими рівнями, як не буде і самих «коридорів» - буде більше свободи, більше нелінійності, і куди більше додаткових завдань. Правда, все це поки що тільки чутки. Хоча, швидше за все, ми вже зовсім скоро дізнаємося, що насправді нам приготували розробники в четвертій частині.

Год: 2019
Жанр: Экшен (Action) / От 1-го лица
Разработчик: Croteam

Категория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру Serious Sam 4 Planet Badass (2019) PC через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Borderlands 3 (2019) PC | Repack от xatab Wolfenstein: Youngblood - Deluxe Edition [v 1.0.3 + DLCs] (2019) PC | Repack от xatab STALKER 2 (2020) PC Скайрим 6 (The Elder Scrolls 6) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.