Скачать торрент Resident Evil 2 Remake (2019) PC- Repack от XatabПредставлена студією «Capcom» нова гра з серії «RE» викликала справжнісінький фурор. Цією грою стало перевидання «Resident Evil 2» з позначкою «Remake». Але не варто думати, що це та ж друга частина…

І насамперед хотілося б відразу заспокоїти найбільш відданих шанувальників серії – ні, це не та ж гра з переробленої графікою, а принципово новий проект, з новою графікою, новим, але дуже схожим сюжетом, і все про тих же героїв. Так, вирішеним завантажити Resident Evil 2 Remake через торрент гравцям доведеться знову зануритися в історію таких відомих персонажів всесвіту «RE», як Клер Редфілд і Леон Кеннеді. І знову основні події будуть обертатися навколо поліцейської дільниці міста Ракун Сіті і його околиць.

Ракун сіті, охоплений зомбі-вірусом, розруха, хаос, палаючі машини і трупи поліцейських з понівеченими тілами-стара і знайома всім фанатам серії атмосфера, чи правда? І все це повертається. Але в новому образі. Тепер в основі гри лежить новий движок, що отримав назву "RE Engine" і вже продемонстрував свої можливості в сьомій частині серії. Крім того, в грі фіксовані камери, прикріплені до кутів локацій, замінені сучасною камерою, закріпленої позаду персонажа. Це дозволяє краще перейнятися атмосферою.

Игра Resident Evil 2 Remake торрент бесплатно RePack от xatab
А плюс до всього ще й все навколо стало настільки реалістичним, що важко було б таке і уявити раніше. Закривавлені пасти зомбі, укуси, що залишаються на тілі Леона і Клер, кульові отвори, що залишають в тілах мерців – навіть всього цього вже повинно вистачити, щоб закохатися в «Re 2» раз і назавжди. Звичайно, локації в своїй більшості невпізнанні, але в цілому залишилися на місці. Навіть деякі декорації, і то, розробники пообіцяли залишити.

Але при всій цій новизні розробники помістили в гру і багато до болю знайомих елементів. Наприклад, в гру повертається стара друкарська машинка, з допомогою якої можна зберігатися, а також повернуться скрині, в яких можна зберігати весь знайдений лут. При цьому управління осучаснено і дозволить отримати більше задоволення навіть від стандартної стрільби по зомбі.

Год: 2019
Жанр: Экшен (Action) / Приключение (Adventure) / От 3-го лица
Разработчик: Capcom
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: Русский, Английский
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Вшита (CODEX)

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel Core i5-4460 (2.7 ГГц) / AMD FX-6300
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x (2 Гб, DirectX 11)

Особенности Repack'a:
За основу взят Steam-Rip от InsaneRamZes;
Версия игры: 1.0;
Дополнения:
RESIDENT EVIL 2 - Leon Costume: Arklay Sheriff;
RESIDENT EVIL 2 - Leon Costume: Noir;
RESIDENT EVIL 2 - Claire Costume: Military;
RESIDENT EVIL 2 - Claire Costume: Noir;
RESIDENT EVIL 2 - Claire Costume: Elza Walker;
RESIDENT EVIL 2 - Original Ver. Soundtrack Swap;
RESIDENT EVIL 2 - Deluxe Weapon: Samurai Edge - Albert Model;
RESIDENT EVIL 2 - Deluxe Weapon: Samurai Edge - Jill Model;
RESIDENT EVIL 2 - Deluxe Weapon: Samurai Edge - Chris Model;
Время установки ~5 минут на HDD (зависит от компьютера);
Repack от xatab.Скачать игру Resident Evil 2 Remake (2019) PC- Repack от Xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [20.60 GB]


Похожие релизы
Devil May Cry 5 (v.1.0 + DLC) (RUS|ENG) [RePack] by xatab Serious Sam 4 Planet Badass (2019) PC Left 4 Dead 3 PC STALKER 2 (2020) PC Just Cause 4: Gold Edition (2018) PC | Repack от xatab

Комментарии пользователей

    Якщо вірити словам розробників, то гра була розроблена буквально з нуля, та ще й на основі крутого движка, використаного в сьомий частини серії. Движок «RE Engine» дозволив розробникам впровадити нову систему виду з фіксованою камерою позаду головних героїв, і при цьому створити атмосферу з реалістичним оточенням і неймовірно красивою графікою. Залишаються на тілах зомбі сліди від куль, укуси, що залишаються на тілах Леона і Клер, реалістична стрільба і спецефекти, від яких голова йде обертом – все це тільки початок переліку тих достоїнств, якими володіє нова гра.

     

    Але при цьому розробники залишили гравцям те, чим усім найбільше запам'яталася оригінальна друга частина серії. Це і друкарська машинка, з допомогою якої можна зберігатися, і скриня з лутом, в якому можна зберігати зброю і потрібні речі, і навіть мутанти-собаки, вперше як раз-таки і з'явилися ще в оригінальній «RE 2».

     

    Хорошо, что скачать Resident Evil 2 Remake через торрент бесплатно от хатаба можно выше на этой странице.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.