Скачать торрент Шторм Онлайн PC

  • * Admin
  • * 31-12-2018, 16:24
  • * 0
  • * 916
Шторм Онлайн PC


Шторм онлайн-це безкоштовна браузерна гра в жанрі Актіон-РПГ з хорошою динамічною графікою, представлена широкому колу користувачів в 2017 році. Фентезійний світ гри дуже барвистий і унікальний на тлі інших аналогів. Безперечним плюсом є 3D графіка високої якості.

Це приваблює користувачів.
Слід відзначити чудову промальовування локацій, які чудово вписуються в загальний ландшафт навколишнього віртуального світу гри.
Персонаж може бігати, кататися на коні, пересуватися на інших істотах, літати на найкрасивіших тварин. Все це допоможе гравцеві відчути свою значимість, підвищити самооцінку, перемогти ворогів заради загального блага.
Слід зазначити, що гра розроблена в Санкт – Петербурзі. Вона є однією з перших аналогів Рпг, створених в Росії.
Але чудова графіка і вітчизняне виробництво – це ще не все, що може залучити гравців. Не менш захоплює і сюжет, на якому будується всесвіт RPG «Storm».

За задумом авторів, світ Шторм будується на протистоянні темного «володаря» і людського королівства. Вашому герою потрібно буде за допомогою зброї і магічних атак допомогти своїм одноплемінникам впорається з насуваються ордами повсталих від сну смерті неживих істот. Потрібно чимало часу, щоб накопичити сил і продумати дії, спрямовані на знищення зла.

Можливості світу
Перш, ніж почати грати, всім потрібно пройти просту реєстрацію, яка може бути як стандартної, що включає заповнення всіх необхідних даних, так і спрощеною (використовується акаунт у соціальних мережах). Після цього потрібно створити свого персонажа.
Початок буде в автоматичному режимі – це дуже вдалий варіант, так як новачкові виявляється неоціненна допомога, розповідаються частини загального сценарію, і він знайомиться з усіма функціями геймплея – це дуже необхідно, та забезпечує швидке запам'ятовування кнопок, необхідним під час битв і самостійного дослідження ігрового світу.
Кожне завдання на початку гри-помічник в освоєнні гравцем якоїсь події Всесвіту Шторм.

Тип игры: Браузерная игра
Дата релиза: 2017 г.
Графика: 3D
Категория: MMORPG, фэнтезиКатегория: MMORPG / Онлайн

Скачать игру Шторм Онлайн PC через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [online]


Похожие релизы
Far Cry New Dawn - Deluxe Edition (2019) PC | Repack от xatab Mafia 4 (Мафия 4) PC Cyberpunk 2077 (2019) PC ReCore: Definitive Edition (2017) PC | RePack от xatab Lineage 2: Orfen [P.180221.24.12.02] (2015) PC | Online-only

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.