Скачать торрент PlanetSide Arena (2019)

  • * Admin
  • * 14-01-2019, 22:27
  • * 0
  • * 1 808


Представлений студією «Daybreak Game Company» багатокористувацький шутер з видом від першої особи, який отримав назву «PlanetSide Arena», це черговий проект у стилі «Королівської битви», але відрізняється від аналогів цілою купою нововведень…

Відмінна графіка, колоритні персонажі, динамічні битви, море зброю і фантазійний світ, в основі якого лежать технології майбутнього – все це ще далеко не повний перелік особливостей, якими може похвалитися цей проект. Але найголовніша особливість полягає в тому, що, зважившись завантажити PlanetSide Arena торрент у нас з сайту, ви опинитеся на просторах Echoes of Amerish, ключової території гри «PlanetSide 2». Понад 64 квадратних кілометрів простору, свобода, безшовний світ, переповнений гравцями, море озброєнь – бої обіцяють бути дуже напруженими, але одночасно і цікавими.

А найцікавіше полягає в тому, що королівські битви відбуватимуться в трьох різних режимах, принаймні, поки що. Вже зараз доступний стандартний режим на 100 гравців, в якому всі грають за звичайними правилами. Є режим на 102 людини, в якому всі гравці поділені на 34 групи (по три людини в кожній). А є і командний режим під назвою "Massive Clash", в який планується запускати дві команди по 250 чоловік.

Игра PlanetSide Arena торрент бесплатно RePack от xatab
Що до персонажів, так вони в цій грі теж відрізняються один від одного. Тепер кожен гравець може вибрати спеціалізацію персонажа і самого героя, і від його вибору буде залежати все, включаючи геймплей. Залежно від класу, в розпорядженні гравців можу бути різні вміння, здібності, пасивні навички та інструменти.

Ще одне важливе нововведення полягає в наявності у всіх гравців реактивного ранця, який можна використовувати для висотних польотів і стрибків. Таким чином, битви частково відбуватимуться ще й у повітрі, чого теж раніше не було в жодній грі. А плюс до всього у кожного гравця буде доступ до спеціальної функції, що викликає транспортний засіб.

Що до самих перестрілок, так вони теж в край відрізняються від стандартних. Тепер перестрілки можуть тривати в рази довше, ніж зазвичай, адже для вбивства гравця доведеться потрапити в нього далеко не один раз. Однієї кулі в голову тепер буде недостатньо. Доведеться застосувати вправність, хитрість, і всі здобуті в інших іграх навички.

Год: 2019
Жанр: Экшен (Action) / От 1-го лица
Разработчик: Daybreak Game Company

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel i5-2500K
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 570 series
Место на диске: 20 ГбКатегория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру PlanetSide Arena (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [preview]


Похожие релизы
AT SUNDOWN Shots in the Dark (2019) PC Aftercharge (2019) The Outer Worlds Soulcalibur 6 [v 01.01.00 + DLC] (2018) PC | Repack от xatab ReCore: Definitive Edition (2017) PC | RePack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.