Скачать торрент My Memory of Us (2018) PC | Repack от xatab

  • * Admin
  • * 14-01-2019, 23:19
  • * 0
  • * 706


Перед вами творчість незалежної ігровий студії «Juggler Games», казуальна пригодницька гра, сумістив в собі риси екшену і квесту. Граючи в неї, ви підете в жорстокий світ фантастичного минулого, в якому пізнаєте ціну істинної дружби…

Взагалі даний проект можна навіть віднести до категорії психологічних, адже весь сюжет цієї гри створений таким чином, щоб гравець постійно переживав, думав про мораль і замислювався про духовних аспектах життя. Але навіть якщо не звертати на все це уваги, все одно від гри можна отримати просто неймовірне задоволення. Зважившись завантажити My Memory of Us торрент безкоштовно з нашого сайту, ви вирушите у фантастичне альтернативне гротескне майбутнє, в якому вам доведеться грати відразу двома дітьми, життя яких залежать один від одного.

Отже, йде війна, злий король вирішив розділити всіх жителів своєї країни на дві половини. Одна половина живе за високим парканом з колючим дротом, піддаючись жорстокості і несправедливості, в той час як інша половина живе в більш хороших умовах. Ну а головні герої виявилися якраз-таки розділені тією самою стіною. Ось гравцям і пропонується зробити все можливе для того, щоб діти знову могли бути разом. Але зробити це не так вже й легко, адже керувати доведеться одночасно двома різними персонажами з різними вміннями і навичками.

Игра My Memory of Us через торрент бесплатно RePack от xatab
Хлопчисько вміє непомітно проскакувати крізь загони роботів і вислизати від переслідувань, а дівчинка швидка і невловима. Ось ці вміння вам і доведеться використовувати в проходженні сюжетної лінії.

Що стосується самого ігрового процесу, так він заснований в першу чергу на використанні навичок і умінь персонажів. Другим же за рахунком моментом є використання другорядних персонажів – так-так, тут багато живих NPC, з якими доведеться спілкуватися, і у яких доведеться просити допомоги. Ну і третій момент – загадки і фізичні головоломки, рішенням яких вам доведеться займатися.

Візуальне оформлення гри така, що рясніє виключно сірими, чорними і червоними тонами, але це не робить дану гру менш живий і красивою, а навпаки, додає їй трагічності і нестандартності. Вас чекають величезні простори вільного світу, чорний гумор, гарна історія дружби і любові, і звичайно ж моральний аспект.

Год: 2018
Жанр: Аркады (Arcade) / Приключение (Adventure)
Разработчик: Juggler Games
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: Русский, Английский
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Вшита (CODEX)

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10
Процессор: AMD / Intel dual-core (2.5 ГГц)
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: AMD/NVIDIA (1 Гб)
Место на диске: 4.7 Гб

Особенности Repack'а:
Ничего не вырезано / ничего не перекодировано;
Смена языка в меню настроек игры;
Время установки ~2 минуты на HDD (зависит от компьютера);
Repack от xatab.

Скачать игру My Memory of Us (2018) PC | Repack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [2.11 GB]


Похожие релизы
The Outer Worlds Bum Simulator (2019) Minecraft Dungeons (2019) PC Mutant Year Zero Road to Eden (2018) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.