Скачать торрент Hell Let Loose (2019)

  • * Admin
  • * 31-01-2019, 17:18
  • * 0
  • * 2 264


Розроблений студією «Black Matter Pty Ltd» проект під назвою «Hell Let Loose», це один із кращих військових симуляторів, іграшка, завдяки якій ви зможете на своїй шкурі відчути весь той жах, що творилося на полі битви у часи Другої Світової війни…

Ну а почати варто зі згадки про те, що в цій грі немає як такої сюжетної лінії, а в основі ігрового процесу лежить війна, в якій бере участь по 50 бійців з кожного боку. Ви ж, зважившись скачати Hell Let Loose торрент з нашого сайту, зможете стати одним з цих бійців і переломити хід війни, змінивши історію і попутно здолавши численного ворога. Вас чекають кровопролитні бої на арені Другої Світової війни, море зброї, військова техніка, реалістично відтворені поля битв та графіка, передає на сто відсотків атмосферу війни.

До речі про полях битв – всі бої проходить на картах, досягають вражаючих розмірів. Притому, самі карти реалістичні і створені на основі знімків, зроблених під час аерозйомки. Одна така карта може вміщати відразу кілька величезних секторів, в яких можуть розташовуватися ліси, кинуті поселення, заводи, приміські селища і багато іншого. І в таких-то умовах вам і доведеться битися в режимі "50 vs 50".

Игра Hell Let Loose торрент бесплатно RePack от xatab
Небачений раніше реалізм дозволить вам особисто відчути все, що відбувається, і побачити своїми очима, як це, коли ворог нападає, коли йде наступ, коли товариші по команді гинуть під артилерійськими снарядами, а танки їдуть напролом крізь будинку і будь-які перешкоди. Тут ви дізнаєтеся, як зсувається лінія фронту, як відрізаються шляхи постачання, як створюються барикади і плануються настання. Більш того, ви і самі зможете взяти в цьому участь, здійснюючи тактичні маневри, влаштовувати диверсії і намагаючись всіма можливими способами зрушити лінію фронту.

А найцікавіше полягає в тому, що оточення в той же час буде жити своїм життям. Десь на задньому фоні може проїхати танк, який вороги намагатимуться підірвати зі стаціонарного знаряддя, а десь і зовсім ваш товариш викличе артналет. До речі, у вашому розпорядженні буде все вищеперелічене: танки, джипи, військові машини з кулеметами, стаціонарні знаряддя і протитанкові установки, автомати і рушниці, пістолети та гранати.

Год: 2019
Жанр: Экшен (Action) / От 1-го лица
Разработчик: Black Matter

Системные требования:
Операционная система: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel i5 4th (3.4 ГГц)
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: Nvidia GTX 960
Место на диске: 20 ГбКатегория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру Hell Let Loose (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Reigns Game of Thrones (2018) PC Aftercharge (2019) Ил-2 Штурмовик Tank Crew (2019) Battlefield 5 (2018) PC | Repack от Xatab Soulcalibur 6 [v 01.01.00 + DLC] (2018) PC | Repack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.