Скачать торрент Unruly Heroes (2019) PC | Repack от xatabUnruly Heroes-пригодницький екшен, платформер і головоломка в одній особі, гра, розроблена студією "Magic Design Studios", що оповідає про небезпечну подорож чотирьох відважних героїв…

Колись процвітаючий світ раптово був охоплений хаосом. Священний сувій, яким підтримувався порядок і рівноправність у цьому фантазійному світі, був розірваний на дрібні шматочки, які розлетілися в різні боки. Тепер весь світ охоплений хаосом, смутою і несправедливістю, а кровожерливі монстри, що з'явилися з темряви, знищують все живе. І тільки чотири різношерстих героя здатні покласти цьому край. Зважившись скачати Unruly Heroes торрент безкоштовно з нашого сайту і почавши гру, ви поринете в дивовижну, красиву і незвичайну історію чотирьох героїв.

І насамперед хотілося б сказати про те, що у вашому розпорядженні буде аж чотири різних героя, між якими ви зможете перемикатися на свій розсуд у будь-який зручний момент. І перемикатися доведеться часто, адже кожен герой по-своєму унікальний і може зіграти вирішальну важливу роль в певному моменті. Наприклад, у вашому розпорядженні буде Король Мавп, Укун, що орудує своїм крутим мечем, свиня на ім'я Бацзе, мудрий і відважний Сюаньцзан, і герой на ім'я Ша Сен.

Игра Unruly Heroes торрент бесплатно RePack от xatab
Саме ж цікаве полягає в тому, що в цій грі персонажі взаємопов'язані, незважаючи на те, що сильно відрізняються один від одного. В деякі моменти вони повинні будуть взаємодіяти, разом створювати нищівні комбінації ударів під час битв, долати разом перешкоди і робити багато чого іншого. До слова, в грі передбачений кооперативний режим проходження, в якому грати ви будете з друзями як раз-таки за різних персонажів.

Світ Unruly Heroes відкритий лише частково, але зате з його оточенням ви будете взаємодіяти в повній мірі. Десь оточення допоможе вам подолати перешкоду, а десь воно буде частиною чергової головоломки. Варіантів багато – нудьгувати не доведеться.

А ще варто було б сказати про те, що вам доведеться користуватися здібностями не тільки самих героїв, але і убитих ворогів, а також битися з різними монстрами і босами, прокачуватися, вирішувати головоломки, шукати підказки, досліджувати світ і робити багато чого іншого.

Информация:
Год выпуска: 2019
Жанр: Adventure, 3D, Action
Разработчик: Magic Design Studios
Издатель: Magic Design Studios
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Русский, английский, MULTi
Язык озвучки: Английский
Лекарство: Вшито {CODEX}

Системные требования:
Операционная система: Windows 7/8/10
Процессор: Intel Core i3 2100
Оперативная память: 4 GB
Видеокарта: nVidia GeForce GeForce GTX 650
Свободное место на жестком диске: 4 гб

Особенности репака:
- Версия игры: v20190129
- Смена языка интерфейса в меню настроек игры
- Время установки ~2 минуты на HDD (зависит от компьютера)
- Repack от xatabСкачать игру Unruly Heroes (2019) PC | Repack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.49 GB]


Похожие релизы
Yakuza 0 (2018) PC RePack от xatab Steel Rats [v 1.01 + DLC] (2018) PC | Repack от xatab AWAY Journey to the Unexpected (2019) PC Reptiles In Hunt (2019) Reigns Game of Thrones (2018) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.