Скачать торрент Subnautica: Below Zero (2019) PC | Repack от xatabSubnautica Below Zero - продовження нашумілої колись пісочниці з видом від першої особи, в якій гравцям пропонувалося відправитися на далеку незвідану планету…

Тепер же вам знову доведеться опинитися на планеті «4546B», але тільки не в ролі Робіна Гундолла, а в ролі дівчини на ім'я Райлі Робінсон. Притому, змінився не тільки головний герой гри, але також і сеттінге. Цього разу ви будете грати в межах Арктичного біома, де замість зелених пейзажів навколо вас будуть снігу і лід. Хоча мета як і раніше залишається тією ж-вам потрібно зібрати все необхідне і покинути планету. Правда, зважившись скачати Subnautica Below Zero торрент безкоштовно з нашого сайту, ви стикаєтесь не тільки з типовим виживанням, але ще і з секретною місією, про яку гра розповість в ході проходження сюжетних завдань.

Варто відзначити, що, якщо вірити розробникам, світ повинен змінитися до невпізнання. Притому, це стосується не тільки сеттінга, але і самої графіки. По-перше, покращилася вся графіка в цілому – вас чекають високо деталізовані текстури, покращена анімація персонажа і противників, і взагалі, перероблено всі без винятку. По-друге, частковій переробці піддалася фізика гри, що вже саме по собі не може не радувати, враховуючи фізичні помилки оригіналу. А по-третє, вас чекає більш реалістична середовище проживання.

Игра Subnautica Below Zero торрент бесплатно RePack от xatab
Що стосується сеттінга, так він і зовсім змінює гру до невпізнання. Тут у вашому розпорядженні буде величезний арктичний регіон, поділений на декілька локацій, величезна кількість нових видів мешканців, природа, на сто відсотків відрізняється від тієї, що була в оригінальній грі, і багато іншого.

Що стосується геймплея в цілому, так він практично не змінився. Насамперед акцент знову робиться на дослідження навколишнього світу. Вам доведеться багато подорожувати, досліджувати локації, шукати різні ключові предмети, збирати потрібні для створення нових предметів ресурси, і виконувати різні місії далеко від розбитого корабля. А ще, до речі, у вас буде можливість зібрати уламки корабля Аврора і зайнятися біомедичними дослідженнями.

Крім того, в Subnautica Below Zero з'являться ще й літаючі істоти, тварини, додавання яких планувалося ще в момент розробки оригінальної гри. Але тоді використовується движок не дозволив розробникам додати їх, в той час як вдосконалений движок нової гри, якщо їм вірити, дозволив додати і літаючих тварин, і величезна кількість інших істот. Поки невідомо, чи можна буде з ними взаємодіяти, але якщо вірити чуткам, то деякі з них зможуть стати навіть супутниками героїні.

Информация:
Год выпуска: 2019
Жанр: Adventure, Simulation, RPG, 3D
Разработчик: Unknown Worlds Entertainment
Издатель: Unknown Worlds Entertainment
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Русский, английский, MULTi
Язык озвучки: Английский
Лекарство: Вшито {SSE}

Системные требования:
Операционная система: Windows 7/8/10 (x64)
Процессор: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 2.6ghz+
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: Intel HD 530 or better
Свободное место на жестком диске: 9.2 ГБ
Дополнительно: Subnautica Below Zero находится в режиме раннего доступа, поэтому минимальные требования могут изменяться в процессе разработки.

Особенности репака:
- Версия игры Build 390 v9772 - ранний доступ
- Время установки 2 минуты на HDD (Зависит от компьютера)
- Repack от xatabСкачать игру Subnautica: Below Zero (2019) PC | Repack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [3.95 GB]


Похожие релизы
Desperados 3 (2019) The LEGO Movie 2 Videogame (2019) PC | RePack от FitGirl Wolfenstein: Youngblood - Deluxe Edition [v 1.0.3 + DLCs] (2019) PC | Repack от xatab Just Cause 4: Gold Edition (2018) PC | Repack от xatab Battlefield 5 (2018) PC | Repack от Xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.