Скачать торрент Astroneer (v 1.0.3.0) (2019) PC | RePack от SpaceXКосмічних пісочниць багато і кожна по-своєму унікальна, але ніхто не зможе посперечатися з твердженням про те, що саме «Astroneer» є кращою з них. Світ цієї гри непорівнянний ні з чим, і більш того, саме в цій грі гравцеві пропонується все те, чого не вистачає в аналогічних проектах…

Ну а почати варто з того, що в цій грі гравці занурюються у вільний ні до чого не прив'язаний світ, в якому можна робити все, що хочеш. Хочеться побудувати базу і облаштуватися на першій же ліпшій планеті? Без проблем! Хочете полетіти на іншу планету і відкрити нове родовище якогось рідкісного ресурсу? Легко! Тут можна все, і кожен гравець, який зважився скачати Astroneer торрент останньої версії, зможе в цьому переконатися особисто. Ніяких обмежень по рівню - ви вільні з самого початку. Єдине, в чому немає свободу, це в крафті, і то, тільки на самому початку - чим довше ви в грі, тим більше відкриттів зможете зробити.

Тепер про геймплей-тут ви можете будувати, Крафт різні предмети, добувати ресурси, змінювати поверхні планет, будувати транспорт і навіть подорожувати по різних планет без будь-яких обмежень. Все, що вам потрібно, це навчитися економити наявні ресурси і здобувати нові, а також, будувати бази, в тому числі і допоміжні, щоб отримати можливість мандрувати по віддалених куточках відкритої планети.

Ще один момент, якого раніше не зустрічалося в подібних іграх, це залежність від кисню і води. Наприклад, ви можете побудувати базу і забезпечити її всім необхідним ресурсом, але не зможете відійти від неї далеко до тих пір, поки не проведете так звані «канали», по яким буде передавати потрібний для подорожей ресурс, в тому числі і повітря. Пішовши далеко від бази і не помітивши відсутності повітря, ви гинете і втрачаєте все, що знайшли в ході дослідження місцевості. Так-так, гра не прощає прорахунків і неуважності, і це навіть приємно.

Игра Astroneer через торрент бесплатно на ПК
Що до транспорту, так його насправді тут не так вже й багато, але для його створення доведеться знайти потрібний ресурс і потім ще й побудувати потрібний будинок. На даний ж момент гра дозволяє побудувати візок для стандартного пересування по поверхні планети, шатл, космічний корабель, і навіть планетохід. У кожного транспорту своє призначення і кожен виконує свою функцію. І не можна не відзначити, що, надумавши Astroneer завантажити торрентом, ви зіткнетеся з нескінченною потребою наявності кожного з видів транспорту.

Будувати будівлі теж доведеться, та ще й немало. Але спочатку доведеться знайти підходяще місце поставити базу, виставити сонячні панелі і здобути необхідні ресурси, вирівняти місцевість і виконати ще цілу купу додаткової роботи. Справитися з усім цим нелегко, але можна, так що, доведеться докласти чимало зусиль.

Информация:
Год: 2019
Жанр: Приключение (Adventure) / От 3-го лица
Разработчик: System Era Softworks
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: Русский, Английский
Таблетка: Вшита (CODEX)

Системные требования:
OC: Windows 7, 8, 10
Процессор: X64 Dual Core CPU (2 ГГц)
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: от 1 Гб (дискретная видеокарта)
Жесткий диск: 2.5 Гб

Особенности репака:
- Версия: 1.0.3.0 от 06.02.2019 - полная версия
- Запуск игры с рабочего стола
- Ярлык "[RU] ASTRONEER.lnk" - принудительный русский
- Ярлык "[EN] ASTRONEER.lnk" - принудительный английский
- RePack от SpaceXСкачать игру Astroneer (v 1.0.3.0) (2019) PC | RePack от SpaceX через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.57 GB]


Похожие релизы
Unruly Heroes (2019) PC | Repack от xatab Ил-2 Штурмовик Tank Crew (2019) Minecraft Dungeons (2019) PC Borderlands 3 (2K Games) (RUS/ENG/MULTi) [L] Farming Simulator 19 [v 1.1.0.0] (2018) PC | Repack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.