Скачать торрент A Plague Tale Innocence (2019)A Plague Tale Innocence - пригодницький екшен з домішкою адвенчуры і квесту, розроблений студією «Asobo Studio». Почавши грати, ви підете в далеке минуле, в якому зіткнетеся з французькою інквізицією, чумою, стражами, численними полчищами щурів, і не тільки…

Сюжет гри обертається навколо парочки сиріт, Дівчата на ім'я Аміція і її маленького брата на ім'я Гуго. На дворі 1349-ий рік, Франція в занепаді, міста повільно, але впевнено вимирають, чума поступово проникає в усі найпотаємніші місця. І в центрі всього цього хаосу звичайні діти-сироти, на долю яких випало нелегке випробування. Справа в тому, що Гуго захворів невідомою хворобою, яку прийняли за чуму – у результаті його побажали знищити, але сестра не дала інквізиції цього зробити і подалася з братом у втечу. Вам же, якщо зважитеся скачати A Plague Tale Innocence через торрент і почати гру, доведеться разом з ними вирушити у важку подорож і зробити все для того, щоб вижити в цей непростий і похмурий час.

Втім, сюжет-сюжетом, а головною родзинкою цієї гри є саме геймплей. До слова, в основі геймплея лежить відразу безліч складових, і всі один від одного сильно залежать. Це і взаємодію з навколишнім світом, і переслідування інквізицією, і стражники, спраглі смерті сиріт, і пацюки, нападники цілими полчищами з тіні, і світло з темрявою, на балансі яких грунтується все вищесказане.

Игра A Plague Tale Innocence торрент бесплатно RePack от xatab
Справа в тому, що світло для сиріт є єдиним порятунком від щурів, але в той же час він не приховує від мандрівників і інквізиції. Водночас Темрява / ніч, приховує від одних, але дає перевагу іншим. Вам же потрібно навчитися балансувати між світлом і темрявою, зрозуміти, як їх використовувати на благо, і вибрати найменше зло. Ваша мета – дістатися до безпечного місця і вижити. Ось і думайте, що будете робити. Вирішили йти вночі? Тоді запасіться вогнем і джерелами світла, і стережіться щурів, що розносять чуму. А може хочете ризикнути і піти днем? Що ж, стережіться стражників. Але і це ще не все…

Крім усього вищеназваного вас чекає ще й справжнісіньке виживання, засноване на пошуку їжі і провізії, речей, предметів побуту, і багато чого іншого. Все знайти в цьому небезпечному світі не вийде, а значить що доведеться вимінювати у інших таких же сиріт, а щось і зовсім доведеться пожертвувати заради порятунку незнайомців. А ще в A Plague Tale Innocence вас чекає нескінченне спілкування двох головних персонажів, взаємодію з іншими персонажами, діалоги, в яких буде вирішуватися ваша доля, криваві сцени і насильство, і багато іншого.

Год: 2019
Жанр: Экшен (Action) / Приключение (Adventure) / От 3-го лица
Разработчик: Asobo StudioКатегория: Ожидаемые игры / Action / Adventure

Скачать игру A Plague Tale Innocence (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
The Occupation (2019) Draugen (2019) Atomic Heart (2019) AWAY Journey to the Unexpected (2019) PC The Pathless (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.