Скачать торрент The Occupation (2019) PC | RePack от xatab

  • * Admin
  • * 7-02-2019, 02:22
  • * 0
  • * 755


Перед вами творчість незалежної ігрової студії "White Paper Games" пригодницький екшен під назвою "The Occupation", що поєднав в собі шпигунство, розвідку, квести, стелс і багато-інше…

Сюжет гри оповідає про альтернативне минуле, в якому місто Лондон піддався в 1987 році терористичній атаці. В результаті загинула величезна кількість людей, але уряд не став кидати всі сили на пошуки винуватця, а просто запустило процедуру прийняття нового закону, м допомогою якого планує обмежити свободи громадян і перетворити мешканців міста заручників. Ви ж, якщо зважитеся завантажити The Occupation через торрент з нашого сайту і почати гру, будете грати за якогось журналіста, який хоче будь - що з'ясувати правду про терористичний акт і запобігти прийняттю закону.

Здавалося б, все досить просто, але насправді це не так. Мало того, що для викриття влади доведеться порушити масу законів і неабияк потрудитися, бігаючи по місту, так ще й часу обмаль – всього 4 години є у головного героя на те, щоб з'ясувати все, що намагаються приховати влади. А плюс до всього все ускладнюється ще й людьми, які хочуть будь - що перешкодити головному герою.

Игра The Occupation торрент бесплатно RePack от xatab
Геймплей досить простий і умовно ділиться на дві частини. Перша частина ґрунтується на дослідженні навколишнього світу, пошуку записок і доказів, спілкуванні з різними персонажами, вирішенні нескладних фізичних головоломок та інше. Друга ж частина, це повноцінний стелс, що передбачає непомітне проникнення на охоронювані об'єкти, пошук ключів у важкодоступних місцях, стеження, злом дверей і комп'ютерів, і багато іншого.

А найцікавіше полягає в тому, що потенційні супротивники навчаються, адаптуються, вивчають дії головного героя і врешті-решт починають діяти на випередження. Вам теж доведеться пристосовуватися і кожен раз застосовувати максимум своєї винахідливості, хитрості і підступності. Притому, постійно змінюватимуть і самі персонажі, потенційні противники, і ситуації. Ви будете проникати в самі різні будівлі міста, блукати по різних локаціях, спілкуватися з різними персонажами, підкуповувати службовців і не тільки. Загалом, нудьгувати точно не доведеться.

ИНФОРМАЦИЯ:
Дата выхода: 2019
Жанр: Adventure, Detective, Thriller, Stealth, Real-time, 1st Person
Разработчик: White Paper Games
Издатель: Humble Bundle
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: RUS|ENG|MULTi8
Язык озвучки: ENG
Таблетка: Вшита (CODEX)

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10
Процессор: Dual-Core (2.2 ГГц)
Видеокарта: NVIDIA Geforce GTX 460 or equivalent
Место на диске: 7 Гб

Особенности репака:
За основу взят релиз от CODEX
Ничего не вырезано/ Ничего не перекодировано
Версия игры: 1.0
Время установки 3 минуты (Зависит от компьютера)
Repack от xatabСкачать игру The Occupation (2019) PC | RePack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [4.34 GB]


Похожие релизы
Onimusha Warlords (2019) PC The Room Three [Update 1] (2018) PC | RePack от SpaceX The Last Campfire (2019) AT SUNDOWN Shots in the Dark (2019) PC Deadstick Bush Flight Simulator (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.