Скачать торрент Scavengers (2020)

  • * Admin
  • * 6-05-2019, 16:55
  • * 0
  • * 1 335


Перед вами творчість незалежної ігровий студії «Midwinter Entertainment», іграшка під назвою «Scavengers», позиціонується розробником як динамічний шутер на виживання, з відкритим світом і домішкою пісочниці…

Події гри обертаються навколо постапокаліптичного майбутнього, в якому людство після катастрофи повинно було покинути Землю. Сталося це після того, як астероїд врізався в місяць і частково порушив вісь і атмосферний стан нашої планети. У підсумку на поверхні землі настав новий льодовиковий період, через що люди і покинули свій рідний дім. Але пройшли роки і люди вирішили повернутися на Землю, попередньо почавши відправляти загони колоністів на поверхню планети. Ви ж, якщо зважитеся скачати Scavengers через торрент і почати гру, зіграєте роль одного з учасників і вирушити на розвідку.

Що стосується геймплея, так тут в першу чергу варто сказати про те, що це за своєю суттю кооперативний шутер, в якому вам доведеться брати участь в як таких матчах між загонами. Увійшовши в один з таких загонів, ви будете висаджені на одній з численних локацій і спробувати вижити. У вас буде і певна мета, і більше того, у кожного з загонів своя мета. До слова, в цьому є і один великий плюс – щоб досягти мети, вам не обов'язково битися з бійцями інших загонів. Навпаки, можна навіть укладати союзи до певного моменту.

Игра Scavengers торрент бесплатно RePack от xatab
В іншому ж випадку ви будете боротися з учасниками інших загонів. Але не думайте, що вони будуть вашими єдиними ворогами. Крім них, вам будуть заважати місцеві монстри, дикі тварини, і навіть саме оточення (холод, голод, хвороби тощо).

В цілому ігровий процес можна розділити на кілька етапів, кожен з яких передбачає певні дії. Наприклад, першим етапом можна вважати висадку, після якої ви повинні будете зайнятися дослідженням навколишнього вас світу, крафтом, пошуком потрібних ресурсів, будівництвом бази, і багатьом іншим. Далі настає час другого етапу – на цьому етапі ви повинні будете почати полювання за реліквіями, або іншими цілями, які ставляться на початку матчу. Ну а потім і третій етап – тут вже доведеться зайнятися пошуком місця, з якого можна буде евакуюватися разом з усіма здобутими трофеями.

Загалом, грати буде не нудно, а якщо у вас вийде Scavengers скачать торрент на русско языке, то і розібратися у всьому вам не складе праці.

Особливості гри:
- величезний відкритий апокаліптичний світ, в якому вам потрібно буде виживати, взаємодіючи з іншими гравцями;
- чотири класи на вибір-у кожного класу свої особливості і здібності;
- просунута система крафта і будівництва;
- море можливостей в плані створення зброї і додаткових предметів;
- затяжний ігровий процес, що перетворює кожен матч в повноцінну кампанію;
- реалістична графіка і сучасна фізика.

Год: 2020
Жанр: Экшен (Action) / От 3-го лица / Игры 2020 года
Разработчик: Midwinter EntertainmentКатегория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру Scavengers (2020) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Ancestors: The Humankind Odyssey (2019) PC | Repack от xatab Necromunda Underhive Wars (2019) Werewolf The Apocalypse (2020) Tannenberg (2019) Star Wars Jedi Fallen Order (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.