Warcraft 3 Reforged (2019)

  • * Admin
  • * 6-05-2019, 17:04
  • * 0
  • * 2 614


Warcraft 3 Reforged - це перевидання колись популярної стратегії в реальному часі гра, розроблена студією Blizzard Entertainment» багато років тому, але тепер отримала покращену графіку, нові текстури, і величезна кількість нововведень геймплейних…

Гра як і раніше оповідає про події, що відбуваються в межах фентезійної всесвіту «Warcraft». Ви знову побачите старих добрих персонажів, повоюете з орками, зможете створити могутню державу і відстояти Азерот, але при цьому все це ви будете робити в умовах сучасної графіки. Решившись скачать Warcraft 3 Reforged через торрент на русском у нас с сайта и начав игру, вы сможете заново прочувствовать ту атмосферу, от которой некогда фанатели многие почитатели жанра.

Саме ж головне, про що варто було б згадати, це графіка і візуальне оформлення гри, яким розробники як раз-таки і приділили найбільшу частину своєї уваги. Графіка і візуальне оформлення гри були не просто підтягнуті до сучасності. Розробники просто взяли і заново з нуля переписали всі текстури, анімації, спецефекти і не тільки. Тепер гра підтримує формат "Full HD" і дозвіл "4К". І взагалі, персонажі, споруди, будівлі, заклинання і візуальне оформлення битв – всі розробники спробували зробити максимально наближеним до сучасних реалій. По суті, гра була візуально підлаштована під «World of Warcraft».

Игра Warcraft 3 Reforged торрент бесплатно RePack от xatab
І торкнулися змін не тільки графіку, але також і анімаційні ролики, заставки і кат-сцени. Ролики, що демонструються між кампаніями і місіями, були цілком і повністю замінені.

Геймплейні зміни в Warcraft 3: Reforged теж є. Так, наприклад, був частково змінений сам інтерфейс, так і кнопки інтерфейсу були перенесені в інше місце, завдяки чому й саме управління і зовнішній вигляд меню стали більш зручними і інтуїтивно зрозумілими. Карти теж піддалися переробці, хоч і незначною – десь магазини і будівлі трохи змістилися в бік, а де-то був відкритий новий шлях замість старого, тепер вже закрите.

Ну а на додаток до всього іншого варто було б сказати і про зміну редакторі світу, в який розробники додали багато нових можливостей та інструментів.

Особливості гри:
повністю перероблена графіка (підтримується «Full HD» і «4К»);
замінено всі анімаційні ролики і кат-сцени в переходах між кампаніями;
частково змінено інтерфейс (переставлені кнопки і змінено розташування меню);
видозмінені карти – з'явилися нові шляхи, змінений ландшафт;
був повністю перероблений редактор ігрового світу і додані нові інструменти;
видання включає 62 завдання в Калимдоре, Нордсколе і не тільки.еально високому рівні, навіть в порівнянні з попередніми частинами серії.сучасна фізика.

Год: 2019
Жанр: Стратегии (Strategy)
Разработчик: Blizzard EntertainmentКатегория: Ожидаемые игры / Strategy

Скачать игру Warcraft 3 Reforged (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]

Похожие релизы
The Last Campfire (2019) Dead or Alive 6 (2019) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.