Скачать торрент Werewolf The Apocalypse (2020)

  • * Admin
  • * 6-05-2019, 17:12
  • * 0
  • * 1 741


Іграшка під назвою «Werewolf: The Apocalypse», що розробляється студією Cyanide», це фактично перезапуск серії, присвяченій перевертням. Гра відноситься до жанру пригодницького фентезійного екшену з рольовими елементами, і в цей раз обзаведеться величезним відкритим ігровим світом…

Сюжет же гри обертається навколо дев'ятнадцятого століття, в якому протистояння між людьми і перевертнями досягло піку. Тепер всьому світу загрожує хаос, він може бути зруйнований раз і назавжди, якщо баланс сил не буде відновлений. Ви ж, якщо зважитеся скачати Werewolf: The Apocalypse через торрент у нас з сайту, будете грати за відлюдника-перевертня, якого не визнає ні одна, ні інша сторона. Вам потрібно буде заслужити довіру людей, стати своїм серед перевертнів і зробити все можливе для того, щоб не допустити знищення звичного світу.

Втім, якщо коротко, то сюжет повторює історію однойменного проекту, випущеного десяток років тому. А ось що стосується геймплея, так він повинен змінитися до невпізнання. Хоча основна його фішка все ж залишиться. Вам доведеться жити відразу в трьох обличчях: вовка, звіра і людини. Природно, в кожному образі ви будете володіти певними унікальними здібностями. Наприклад, будучи людиною, ви можете налагоджувати відносини з людьми, спілкуватися, брати завдання і робити багато іншого нарівні зі звичайними людьми. У той же час, в ролі вовка ви будете полювати. Ну а звір як і раніше залишається найкращою формою у випадках, коли потрібно битися з ворогами.

Игра Werewolf The Apocalypse торрент бесплатно RePack от xatab
До речі, особливу увагу в цей раз розробники приділили саме звірячої формі. Ви зможете навчитися контролювати її, але в той же час можете і звільнити форму звіра, опинившись в люті. Правда, є одне «але» - ставши лютим звіром, ви перестанете контролювати персонажа і можете обрушити весь свій гнів на тих, з ким намагалися до цього зблизитися.

Ну а на додаток до всього іншого варто було б сказати ще й про те, що в Werewolf: the Apocalypse вас чекатиме величезний відкритий світ, з купою NPC, рандомних подій і ворогів. Притому, гра не буде обмежувати вас в діях, і ви самі будете вирішувати, коли зайнятися сюжетною лінією, а коли просто перетворитися у вовка і відправитися на полювання.ія в Калимдоре, Нордсколе і не тільки.еально високому рівні, навіть в порівнянні з попередніми частинами серії.сучасна фізика.

Год: 2020
Жанр: Экшен (Action) / Ролевые (RPG) / От 3-го лица / Игры 2020 года
Разработчик: Cyanide

Скачать игру Werewolf The Apocalypse (2020) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Корсары Черная метка (2019) Scavengers (2020) Draugen (2019) PC | RePack от SpaceX Yakuza 0 (2018) PC RePack от xatab The Pathless (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.