Скачать торрент Necromunda Underhive Wars (2019)Necromunda Underhive Wars - тактична рольова стратегія в сеттінге всесвіту Warhammer 40,000», іграшка, розроблена студією «Rogue Factor» і позиціонується як динамічний тактичний проект. Вас чекають битви, пригоди, чудовий сюжет і море цікавого…

Сюжет гри обертається навколо планети Некромунда, що належить Імперії. На жаль, на цій планеті на поверхні судилося жити далеко не всім. Справа в тому, що на поверхні тут живуть тільки наймогутніші і багаті. Іншим судилося спуститися під землю, де і було утворено величезне місто. Але як би там не було, а під землею ресурсів не так вже й багато, і більш того, за них вже почалася справжня війна між кількома місцевими угрупованнями. До речі, скачати Necromunda Underhive Wars торрент безкоштовно ви зможете у нас і прямо зараз спробувати спуститися в підземний світ цієї планети і теж взяти участь в битві за ресурси і виживання.

Вам же тут доведеться прийняти сторону одного з угруповань і очолити війну. Спочатку ви будете одним з рядових бійців, але вже через деякий час зможете зібрати свій власний загін воїнів і спробувати захопити всі наявні під землею території і вигнати представників протидіє угруповання.

Игра Necromunda Underhive Wars торрент бесплатно RePack от xatab
Здавалося б, все досить просто – захоплюй території, отримуй доступ до нових ресурсів, розвивайся, бийся і перемагай. Але насправді все набагато складніше. По-перше, вам доведеться зібрати свій власний загін воїнів, та такий, в якому кожен боєць буде грати відведену йому важливу роль. По-друге, вам доведеться постійно досліджувати навколишній світ, що далеко не завжди може бути безпечним. Ну а по-третє, в цій грі дуже складно знайти баланс між діями та їх наслідками – кожне ваше рішення тут позначається на всі навколишньому світі, поранення і смерті постійні, а втрати і зовсім можуть мати такі наслідки, за яких вам доведеться почати грати заново. Зате вас чекає величезна кількість самих різних завдань, неймовірна кількість контенту, включаючи зброю, спорядження та багато іншого, відмінний сюжет і море випробувань. Створіть свій загін, захопіть території ворога, забезпечте свій народ належною кількістю ресурсів і створіть рай під землею.

А ще вас напевно порадує візуальне оформлення, в основі якого лежить найсучасніший графічний движок.

Год: 2019
Жанр: Стратегии (Strategy) / Ролевые (RPG)
Разработчик: Rogue Factor

Скачать игру Necromunda Underhive Wars (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже.


Похожие релизы
Age of Wonders Planetfall (2019) Scavengers (2020) Astroneer (v 1.0.3.0) (2019) PC | RePack от SpaceX Star Wars Jedi Fallen Order (2019) Ил-2 Штурмовик Tank Crew (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.