Скачать торрент Detroit Become Human (2019)

  • * Admin
  • * 6-05-2019, 17:46
  • * 0
  • * 1 976


Перед вами творчість студії «Quantic Dream» гра в жанрі інтерактивного кіно і з домішкою квесту, яка отримала назву «Detroit Become Human». Тут вас чекають інтриги і змови, цікаві детективні розслідування і альтернативне майбутнє, в якому роботи вже давно живуть пліч-о-пліч із звичайними людьми…

За сюжетом події відбуваються в альтернативному майбутньому, в 2038 - му році в місті Детройт, в якому роботи з шкірним покриттям вже давно стали невід'ємною частиною суспільства. Вони виконують за людей всю брудну роботу, допомагають у всьому по дому, забирають дітей з садів і роблять багато іншого. І все б добре, та тільки час від часу звичайні і нешкідливі на перший погляд роботи перетворюються з рабів у девіантів. Девіантами тут називають роботів, в програмному коді яких відбувається збій, через який робот починає вести себе, як звичайна людина. Вы же, решившись скачать Detroit Become Human через торрент на PC и начав игру, сыграете сразу за троих таких роботов.

Всього в грі три сюжетних лінії. Перша сюжетна лінія оповідає про робота-дроїда, програмний код якого раптово зазнав помилки. Сталося це в момент, коли він дізнався, що сім'я, в якій він жив багато років, вирішила замінити його. В цьому фрагменті сюжету вам доведеться в ролі робота-поліцейського вступити в діалог зі злочинцем і з'ясувати, як так вийшло, що він почав відчувати цілком людські емоції.

Друга сюжетна лінія оповідає про робота Маркуса, якого колись подарували відомому художнику. Його інтелект дав збій в момент, коли його господаря, якого він почав називати батьком, доводить до інфаркту син-наркоман. А є і третя сюжетна лінія, що оповідає про Кере, побутовому дроїді.

Игра Detroit Become Human торрент бесплатно Repack от xatab на PC
Гравцям же гравцеві пропонується пройти всі три сюжетних лінії. При цьому сам сюжет може значно змінюватися в залежності від того, які дії робить гравець. Щоразу гравцеві надається можливість вибрати, як вчинити, що відповісти, як відреагувати на ту чи іншу дію співрозмовника, і які емоції проявити. В кінцевому підсумку сюжетна лінія може бути переписана, а після проходження гравцеві буде показана блок-схема, на якій гравець побачить, в яких місцях сюжетної лінії був переломний момент. Впрочем, попробуйте Detroit Become Human скачать торрент бесплатно у нас с сайта и сами все увидите.

Що не менш цікаво, так це те, що в ході гри ключові персонажі можуть навіть загинути, але при цьому загибель персонажа не буде вважатися програшем, і сама гра продовжиться без загиблого персонажа. А ще залежно від прийнятих гравцем рішень, а також його дій і вчинків, буде змінюватися навколишній світ – одні персонажі почнуть змінюватися в поведінці, інші виявлять якісь почуття до головного героя.

Ну а на додаток до всього іншого вас чекає досить реалістична графіка, високо деталізоване оточення, емоційні живі персонажі і просто отпадная футуристична атмосфера.

Год: 2019
Жанр: Приключение (Adventure) / От 3-го лица
Разработчик: Quantic Dream

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel Core i5-2400 (3.4 ГГц) / эквивалентный
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: nVidia GTX 660 (2 Гб, Vulkan)Категория: Ожидаемые игры / Adventure

Скачать игру Detroit Become Human (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Heavy Rain (2019) PC | Repack от R.G. Механики Hollow Knight Silksong (2019) Beyond Two Souls (2019) The Council Episode 1-5 (2018) PC | Repack от xatab Atomic Heart (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.