Скачать торрент Tank Mechanic Simulator (2019)

  • * Admin
  • * 6-05-2019, 19:11
  • * 0
  • * 1 406


Перед вами творчість незалежної ігрової студії "DeGenerals", іграшка під назвою "Tank Mechanic Simulator", в якій вам доведеться зіграти роль такого реставратора військової техніки часів Другої світової війни…

Ну і як ви вже напевно зрозуміли, як такого сюжету у цієї гри немає. Ви реставратор і збирач, що заробляє на життя реставрацією різної військової техніки часів Другої Світової війни. Вам будуть припадати замовлення і деталі, а також, сама техніка, але в неробочому і дуже поганому стані, і вам, якщо зважитеся скачать Tank Mechanic Simulator через торрент бесплатно з нашого сайту, потрібно буде перетворювати все це сміття в реальних гусеничних монстрів.

У вашому розпорядженні буде гараж, поділений на кілька секторів. Кожен сектор створений для чогось певного. Наприклад, є сектор зі спеціальною стійкою, яка дозволить піднімати вежу танка, а є і майданчик для повноцінного розбирання танка. На задньому ж дворі є пустир з горами сміття, в якому за допомогою металошукача ви зможете знаходити різні деталі, а є і стоянка з примірниками, над якими ви будете працювати в майбутньому.

Игра Tank Mechanic Simulator через торрент бесплатно Repack от xatab
Ще в гаражі є комп'ютер, за допомогою якого ви можете пройти як таке навчання, дізнатися докладніше про тих чи інших моделях танків, замовити потрібні деталі і не тільки. Загалом, як завжди, без комп'ютера не обійтися.

Що стосується процесу реставрації, так тут все досить-таки просто, принаймні на словах. Знімаєте всі запчастини, розбираєте корпус танка, знімаєте колеса, обробляєте всі деталі, перебираєте движок, монтуєте все в танк, шліфуєте іржаві місця, перефарбовувати те, що потрібно, і готуєте танк до тест-драйву. Так-так, будь-який зібраний танк можна буде протестувати, що досить-таки цікаво.

Що стосується самих танків, так на самому початку ви будете мати доступ лише до найпоширеніших моделей. У цьому переліку і КВ-2, і КВ-1, і т 34-85, і легендарний німецький Tiger 1, і навіть М26 Pershing. Всі танки відповідають своїм реальним прототипам і характеристиками, так що, якщо цікаво, можете порівнювати деталі танка з тими, що були в реальності, і будете сильно здивовані. Ну а в міру проходження гри ви будете отримувати доступи ще й до інших, більш рідкісним і навіть так званим "креслярським" варіантів техніки. Загалом, спробуйте Tank Mechanic Simulator скачать торрент і самі зможете все побачити.

Що ж до графіки, так вона тут на нереально високому рівні. Використаний розробниками сучасний графічний движок дозволив їм створити реально красиву гру, з високо деталізованих текстур, відпадною графікою, реалістичними танками і скопійованими з реальності деталями. Вам залишається лише шукати потенційні експонати на розкопках з допомогою металошукача, відправляти танки до себе в гараж, займатися реставрацією і ремонтів, тестувати починенную техніку і заробляти на її продаж.Категория: Ожидаемые игры / Simulator

Скачать игру Tank Mechanic Simulator (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Alaskan Truck Simulator (2019) Scavengers (2020) Hell Let Loose (2019) Ил-2 Штурмовик Tank Crew (2019) Bum Simulator (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.