Скачать торрент Conan Unconquered (2019)

  • * Admin
  • * 6-05-2019, 19:22
  • * 0
  • * 1 510


Conan Unconquered-це перша в своєму роді стратегія в сеттінгу всесвіту Конана-Варвара. Гра була розроблена студією «Petroglyph», і являє собою стратегію в реальному часі, перемішану з виживанням і симуляцією містобудування…

Отже, за сюжетом ви потрапите у всесвіт легендарного Конана-Варвара, де вам потрібно буде створити для початку невелике поселення, а потім перетворити його на справжнє місто з фортецею, стінами, захисними спорудами і храмами. Зважившись скачать Conan Unconquered торрент бесплатно з нашого сайту і почавши гру, ви опинитеся в самої жорстокої і небезпечної фентезійної всесвіту. Тут вас чекатимуть гігантські божества, орди лютих воїнів Хайборії, небезпечні пастки, облоги, захоплення фортець і багато-багато іншого.

Ну а насамперед варто було б сказати про те, що умовно ігровий процес в цій грі можна розділити на кілька етапів. Перший етап – будівництво міста, який зміг би сам себе забезпечити всім необхідним, і грошима, і ресурсами, і всім іншим. Але не варто думати, що це найлегший етап, адже насправді він не такий вже й простий, і тягнутися може нескінченно довго, адже скільки б ви не грали, а вам завжди буде в який бік розвиватися.

Другий етап – створення армії. Притому, види воїнів і масштаби армійської сили безпосередньо залежать від розвиненості міста, від ресурсів, якими він володіє, і від розмірів територій, на яких ви будете керувати.

Ну а третій етап – повноцінна експансія, в ході якої ви зможете відправитися далеко за межі своєї фортеці, захопити фортецю іншої фракції, розширити площу своїх володінь і не тільки. Правда, не варто поспішати, адже противник буде розвиватися також швидко, як і ви, і буде готовий до ваших нападів.

Битви в цій грі представлені нереально видовищними і красивими сценами. Ви будете боротися проти звичайних солдатів і бійців армії Хайборіі, а вже через деякий час на вас почнуть нападати гігантські павуки, скорпіони, вогняні демони божества і не тільки. Ну а якщо на вашому боці виявиться божество або сам Конан Варвар, то тоді і зовсім битви будуть куди більш захоплюючими. Але не намагайтеся йти в лобову атаку – використовуйте різні пристосування, начебто катапульт і вогняних куль, користуйтеся ландшафтом і виконуйте тактичні маневри, щоб застати супротивника зненацька. Загалом, пробуйте Conan Unconquered скачать торрент от Хатаба і самі побачите, наскільки яскрава і насичена життя в сеттінге Конана Варвара.

Особливості гри:
величезний відкритий світ, який можна досліджувати і захоплювати;
море геймплейних можливостей, від будівництва міста, до захоплення фортець;
величезні божества, яких можна отримати в свою армію;
деталізована симуляція будівництва міста та фортеці;
реалістичні умови виживання - вам заважатимуть хвороби, епідемії, голод і смерть.

Год: 2019
Жанр: Стратегии (Strategy)
Разработчик: PetroglyphКатегория: Ожидаемые игры / Strategy

Скачать игру Conan Unconquered (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Age of Wonders Planetfall (2019) Scavengers (2020) Lucius 3 (2018) PC | RePack от xatab Bum Simulator (2019) Minecraft Dungeons (2019) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.