Скачать торрент Ancestors: The Humankind Odyssey (2019) PC | Repack от xatab

  • * Admin
  • * 6-09-2019, 17:33
  • * 0
  • * 1 353


Перед вами творчість незалежної ігровий студії «Panache Digital Games», іграшка під назвою «Ancestors: The Humankind Odyssey», в якій змішані риси відразу декількох популярних жанрів. Тут вам і симулятор виживання, рольова гра, і пригодницький екшен, і історія еволюції людини…

І насамперед варто було б сказати про те, що спочатку у гри немає ніякого певного сюжету. Гра не прив'язує гравців до сюжетної лінії і дозволяє просто пожити вільним і незалежним життям ще не встиг пережити еволюцію людини. Так-так, зважившись скачать Ancestors: The Humankind Odyssey через торрент з нашого сайту і почавши гру, ви будете грати за людиноподібну мавпу, предка людини, що жила на поверхні нашої планети багато мільйонів років тому.

Ну а найголовніше гідність цієї гри кидається в очі в перші ж хвилини. Цією перевагою є величезний відкритий світ далекого минулого. У вас є можливість повернутися аж на 10 мільйонів років у минуле, коли природа ще тільки набувала свої фарби, і коли ще нічого не було зіпсовано людиною. Красиві пейзажі, гори, джунглі, пісочні береги прилеглих річок, неогенова Африка, територія якої ще не була виведена людиною – ось те, що чекає вас у ваших пригодах.

Игра Ancestors The Humankind Odyssey торрент бесплатно RePack от xatab
Але починати вам доведеться з самого малого. Спочатку ви будете лише простим людиноподібним волохатим істотою, які вміють лише стрибати по гілках дерев і бродити по світу на своїх чотирьох лапах. Але вже через якийсь час ви приборкаєте страх і навчитеся чогось нового, зможете прокачати навички, навчитеся добувати їжу і робити багато іншого.

До речі про навички. Тут немає магії або якихось навичок, що збільшують силу або тому подібне. Тут все, як в реальності. Наприклад, одним з перших навичок є навчання ходьбі на двох лапах, що і стане однією з перших ступенів у вашої еволюції. Далі ви навчитеся добувати камінь і створювати з нього знаряддя праці, битися з дикими тваринами, полювати на рибу, плаваючу в річках, і не тільки. Попутно ваш персонаж буде рости, ставати великим в розмірах, розумніші і жвавіше. Загалом, надумавши Ancestors: The Humankind Odyssey скачать торрент от Хатаба ви і самі все побачите.

Але не думайте, що вам доведеться займатися лише своїм власним розвитком. Соціальна складова тут відіграє не менш важливу роль. Вам доведеться створити свій клан, почати розвивати його, захоплювати нові території і робити нові відкриття, битися з іншими кланами і підкорювати все нові й нові щаблі еволюції. Зрештою Ви зможете стати на чолі справжнісінького людського суспільства. Але пам'ятайте, до цього потрібно ще дожити, що не так вже й просто, адже на вас будуть полювати дикі тварини, ви будете хворіти, травмуватися, і не тільки...

Дата релиза: 27 августа 2019
Жанр: Action, Survival, Simulator, RPG, 3rd Person
Разработчик: Panache Digital Games
Издатель: Private Division
Платформа: PC
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Русский, aнглийский, MULTi
Язык озвучки: -
Лекарство: Не требуется {unprotected .exe}

Системные требования:
ОС: Windows 7/8/10 (х64)
Процессор: Intel Core i5-2500K or AMD Phenom II X6 1100T
Оперативная память: 4 GB
Видеокарта: GeForce GTX 760 (4GB) or Radeon HD 7950 (3GB)
Место на диске: 10 GB

Особенности Repack'a
За основу взят релиз от CODEX;
Ничего не вырезано / ничего не перекодировано;
Смена языка в меню настроек игры;
Версия игры: 1.0;
Время установки ~4 минуты на HDD (зависит от компьютера);
Repack от xatab.Скачать игру Ancestors: The Humankind Odyssey (2019) PC | Repack от xatab через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [3.75 GB]


Похожие релизы
Beyond Two Souls (2019) Werewolf The Apocalypse (2020) Scavengers (2020) Yakuza 0 (2018) PC RePack от xatab The Last Campfire (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.