Скачать торрент Darkborn (2020)

  • * Admin
  • * 7-05-2019, 16:39
  • * 0
  • * 1 543


Перед вами творчість незалежної ігрової студії "The Outsiders", іграшка під назвою " Darkborn "(раніше Project Wight), що представляє собою фентезійний пригодницький екшен з видом від першої особи…

За сюжетом ви будете грати за істоту, раса якого описується як "мешканці печер". Це ще не виріс маленький звіря з кігтями і великими вухами, володіє нелюдською силою і швидкістю. Його історія проста – він став свідком того, як загинули його рідні, і тепер живе лише однією метою і почуттям, помстою. А мстити він, а значить і ви, якщо зважитеся скачати Darkborn торрент і приступити до гри, будете людям.

До слова, сеттінге в грі поки що офіційно не визначався, але судячи з людей, це середньовіччя і мова йде про скандинавському сеттінге. Люди схожі на воїнів-вікінгів, і все, що вони роблять, це полюють на подібних головному герою істот і по-звірячому вбивають їх. Вам же належить взяти під контроль дитинча і виростити з нього справжнісінького мисливця на людей. Вам належить обзавестися ще більш великою силою, виростити великі кігті, навчитися непомітно підкрадатися до мисливців і зробити багато чого іншого.

Игра Darkborn торрент бесплатно RePack от xatab
Суть ігрового процесу можна описати трьома аспектами. Перший аспект, це виживання в умовах дикої природи і нескінченної небезпеки з боку людей-вам доведеться гикати їжу і воду, виживати, ховатися, добувати потрібні предмети і робити багато іншого. Другий аспект-полювання на людей, мисливців і їх ватажків, які проводять перед стратою над істотами спеціальні обряди. Вам доведеться навчитися в режимі стелса підбиратися до людей, приборкати силу і швидкість, і навчитися контролювати персонажа, щоб він не впадав в нерозумну лють.

Ну а третій аспект, це дослідження навколишнього величезного відкритого світу. Вас чекають величезні безшовні локації, руїни, міста і поселення, ліси і поля. У міру дослідження світу, ви будете знищувати мисливців і шукати винуватців загибелі рідні головного героя. Також, ви будете рости в міру проходження гри, що позначиться і на здібностях героя, і на його розмірах, і на навичках, які він може отримати. Наприклад, з часом ви зможете вивчити навик, який дозволить вам бачити сліди людей на землі, або ж здатність, яка дозволяє в режимі люті швидко підкрастися до потенційної жертви. Загалом, спробуйте Darkborn скачать торрентом от Хатаба і самі все побачите.

Ну а на додаток до всього іншого вас напевно порадує красиве оформлення, реалістична графіка, і масштаби відкритого світу. А ще плюс до всього вас чекає дуже нелінійний сюжет, безліч несподіваних і непередбачених подій, і криваві битви.

Год: 2020
Жанр: Экшен (Action) / Ролевые (RPG) / От 1-го лица / Игры 2020 года
Разработчик: The Outsiders

Скачать игру Darkborn (2020) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Trover Saves the Universe (2019) Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 (2020) Werewolf The Apocalypse (2020) Onimusha Warlords (2019) PC The Outer Worlds

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.