Скачать торрент Watch Dogs 3

  • * Admin
  • * 7-05-2019, 16:41
  • * 0
  • * 2 318


Нарешті іграшка під назвою "Watch Dogs 3", чутки про яку ходили протягом вже півтора років, дала про себе знати. У студії «Ubisoft Montreal», яка займається розробкою третьої частини, дали зрозуміти, що гра вже знаходиться на фінальній стадії створення…

На жаль, інформації про сюжет і про те, яким буде геймплей третьої частини, практично немає – розробники тримають усе в суворій таємниці. Тим не менш, дещо вже просочилося в мережу. Так, стало відомо про те, що тепер всі дії будуть відбуватися в сонячній кремнієвій долині Сан-Франциско, а у Великобританії, в Лондоні, де рівень технологічного прогресу зробив крок далеко в майбутнє. Камери на кожному кроці, комп'ютеризовані офіси та магазини, просунуті банківські системи і не тільки – все це дозволить гравцям отримати ще більше ігрових можливостей, а розробникам впровадити ще більше хакерських механік. Загалом, зважившись скачать Watch Dogs 3 через торрент і почавши гру, ви будете вражені переліком нововведень і можливостями.

Ще стало відомо про те, що протагоністом нової гри повинен стати герой, добре розбирається за сюжетом зброї, притому, як вогнепальну, так і в холодному. І якщо в другій частині серії перестрілки і зброя як таке починало по повній застосовуватися тільки ближче до кінця гри, то тут пістолетами і ножами орудувати доведеться вже з самого початку.

Игра Watch Dogs 3 RePack от xatab через торрент бесплатно
До речі про героя – є інформація, що тепер гравці зможуть вибирати стать персонажа і навіть налаштовувати його зовнішність. Правда, ніщо їх цього не впливатиме, ні на сюжетну лінію, ні на навколишній світ.

Що до ігрового процесу, так в нього крім зброї має бути внесено ще більше нововведень. Наприклад, більше функцій отримає сама механіка хакерства. Раніше у другій частині отже було доступно досить багато функцій, серед яких відключення електрики, злом комп'ютерів, сканування даних і викрадення автомобілів, але тепер до цього переліку додасться ще з десяток нових функцій. Наприклад, швидше за все, з'явиться можливість зламувати камери всередині приміщень, і не тільки. Втім, спробуйте Watch Dogs 3 скачать торрент бесплатно репак от Хатаба і самі все зможете побачити своїми очима.

Ну і звичайно на новий рівень має перейти графіка і візуальне оформлення гри, про що свідчить інформація про використання просунутого графічного движка. При цьому розробники не обіцяють реалістичних текстур і навпаки, обіцяють залишити стиль оформлення гри колишнім, н поліпшеним.

Год: 2020
Жанр: Экшен (Action) / От 3-го лица / Игры 2020 года
Разработчик: Ubisoft

Категория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру Watch Dogs 3 через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
System Shock 3 (2020) The Surge 2 [v 1.0u1 + DLC] (2019) PC | Repack от xatab Borderlands 3 (2019) PC | Repack от xatab Doom Eternal (2019) PC Скайрим 6 (The Elder Scrolls 6) PC

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.