Скачать торрент Paranoia: Happiness is Mandatory (2019)

  • * Admin
  • * 7-05-2019, 18:52
  • * 0
  • * 1 372


Перед вами продукт спільної творчості студій «Black Shamrock» і «Cyanide Studio», тактична рольова гра під назвою «Paranoia: Happiness is Mandatory», в якій вам доведеться відправитися в останній притулок людства і послужити на благо керуючого цим місцем комп'ютера…

За сюжетом трапилася якась катастрофа, через яку загинуло практично все людство. Залишилася лише невелика жменька» людей, яких встигли помістити в комплекс під назвою «Альфа». Цей комплекс виявився останнім притулком. Ним керує комп'ютер, і вся життя людей тут контролюється таким чином, щоб ніхто і ні в чому не потребував, і щоб всі були щасливі. Але є одне єдине «але» - комп'ютер, керуючий комплексом, явно заразився справжньої параноєю. Йому весь час здається, що люди проти нього, скрізь йому ввижаються зрадники. Ви ж, якщо зважитеся скачать Paranoia: Happiness is Mandatory торрент бесплатно у нас на сайті і почати грати, повинні будете очолити загін з відданих комп'ютера і всьому комплексу чотирьох осіб, яким надано найвищий рівень доступу.

Завдання у вас досить проста – вам потрібно знаходити зрадників і передавати інформацію про них головного комп'ютера, який вже самостійно буде вирішувати, що з ними робити. Але є і одне " але " - ви самі будете вирішувати, що робити з виявленими зрадниками. Хто знає, бути може ви вирішите перейти на бік людей…

Ігровий же процес зводиться до тактичних боїв, стеження, стелсу, рольової прокачування персонажів і шпигунства. Вам доведеться стежити за жителями комплексу, виконувати різні завдання, що буде давати комп'ютер, вбивати зрадників, які порушують його плани, усувати сумовитих і незадоволених, і робити все для того, щоб люди жили в повній гармонії.

Однією з особливостей є те, що вам дозволено клонувати членом загону, вдаючись до технології з'єднання різних ДНК. Наприклад, клон померлого члена загону може володіти більшою силою, або поліпшеним інтелектом. Таким чином відбувається і прокачування персонажів. До слова, у вашому розпорядженні буде майже два десятки прокачуються умінь.

А що найцікавіше, так це те, що в Paranoia: Happiness is Mandatory ви будете приймати багато важливих рішень, від яких в свою чергу буде залежати сюжет, довіра комп'ютера, і майбутнє всього людства.

Год: 2019
Жанр: Ролевые (RPG)
Разработчик: Black Shamrock, Cyanide StudioСкачать игру Paranoia: Happiness is Mandatory (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Trover Saves the Universe (2019) Watch Dogs 3 Tank Mechanic Simulator (2019) Necromunda Underhive Wars (2019) The Last Campfire (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.