Скачать торрент Conglomerate 451 (2019)

  • * Admin
  • * 25-05-2019, 19:09
  • * 0
  • * 606


Перед вами покрокова рольова тактична гра з видом від першої особи, що отримала назву «Conglomerate 451». Іграшка була розроблена ігровою студією «RuneHeads» і пропонує відправитися в альтернативне майбутнє, в основі якого лежить справжній кіберпанк…

Події гри зачіпають далеке альтернативне майбутнє, в якому був утворений один величезний мегаполіс, який об'єднав цілу купу секторів. Але раптово кілька секторів вийшли з-під контролю конгломерату і тепер вам, як директору спеціального агентства, сенатом було доручено будь-що повернути Конгломерат 451 під контроль влади міста. Так, зважившись скачать Conglomerate 451 через торрент і почавши гру, ви підете туди, де вже давно посіяний хаос, і де давно не визнаються ніякі закони.

Вам, як главі найважливішої організації, дозволено все без винятку. Але найголовніше, це те, що вам дозволено займатися клонуванням людей, спеціальних агентів, для того, щоб у вас була можливість створювати по-справжньому ефективних солдатів. Ви можете клонувати агентів, створювати їх множинні копії, і навіть експериментувати з їх ДНК, комбінуючи різні види в одне ціле, створюючи універсальних солдатів. Як ви розпорядитеся всім цим «добром», вирішувати вам, головне, винищити злочинність і повернути до нормального життя велену територію.

Игра Conglomerate 451 торрент бесплатно RePack от xatab
І не можна не відзначити, що при схожому з багатьма іграми геймплеєм, даний проект має і масу особливостей, ключових переваг. Наприклад, тут ви будете мати під контролем свій власний відділ досліджень, в якому будете розробляти нові види клонів, озброєнь, можливостей і здібностей, якими будуть наділятися бійці ваших загонів.

Ще одна особливість полягає в деталізованій механіці створення зброї. Ви можете покращувати озброєння, оснащувати їх новими технологіями, покращувати їх характеристики, створювати нові види озброєнь і всіляко експериментувати. Те ж саме стосується і спорядження броню і спорядження солдатів ви зможете покращувати і апгрейдити так, як вважаєте за потрібне. Загалом, спробуйте Conglomerate 451 скачать торрент у нас з сайту і самі все побачите.

А ще в цій грі працює просунута система карми і наслідків. І мова йде не тільки про наслідки дій і рішень, але також і про пораненнях, які в разі кожного окремого бійця можуть призвести до різних наслідків: постійні каліцтва, травми, захворювання тощо

Особливості гри:
величезний процедурно генерується відкритий світ сектора 451;
можливість клонувати агентів (бійців), комбінуючи їх ДНК;
просунута система моделювання, поліпшення і модернізації озброєнь;
особистий відділ розробок, що відкриває неймовірні можливості;
тактичні покрокові битви в інтерактивному оточенні;
море варіантів проходження однієї і тієї ж місії.

Год: 2019
Жанр: Ролевые (RPG) / От 1-го лица / Ранний доступ
Разработчик: RuneHeads
Тип издания: Пиратка
Язык интерфейса: Английский
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Не требуется

Системные требования:
ОС: Windows Vista, 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel Core 2 Duo / AMD (2.5 ГГц)
Оперативная память: 6 Гб
Видеокарта: NVIDIA GeForce 400 series (512 Мб)
Место на диске: 10 Гб

Особенности репака:
- Версия: 0.1.0 (ранний доступ)

Запустить игру с помощью Conglomerate 451.exe.Категория: RPG / РПГ

Скачать игру Conglomerate 451 (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [4.88 GB]


Похожие релизы
Conan Unconquered (2019) Journey to the Savage Planet (2020) Detroit Become Human (2019) Lucius 3 (2018) PC | RePack от xatab Reptiles In Hunt (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.