Скачать торрент F1 2019

  • * Admin
  • * 12-05-2019, 22:11
  • * 0
  • * 2 343


Перед вами ювілейна частина легендарної серії авто симуляторів, присвячених Формулі 1, іграшка під назвою «F1 2019», розроблена незалежною ігровою студією Codemasters».

Ну а першим ділом варто було б сказати про те, що в цей раз розробники вирішили порадувати гравців не тільки візуальними нововведеннями, як минулі рази, але ще і геймплейний інноваціями. Мало того, що з'явилося багато нових геймплейних можливостей, так ще вас чекають і нові режими, нові треки, ліцензовані тачки, гонки, змагання і багато чого іншого. Хоча, природно, зважившись скачать F1 2019 торрент от Хатаба з нашого сайту і приступивши до гри, ви будете здивовані і зміненою візуалізації гри.

До речі про графік – вона явно перейшла на новий рівень. Движок гри був доопрацьований, і завдяки цьому все, що відбувається на екрані стало ще більш реалістичним, схожим на кадри з фільмів. Вас чекає високо деталізоване оточення, включаючи трибуни і пейзажі за межами трас, ліцензовані ідеально відтворені тачки і багато іншого.

Що ж до геймплейних нововведень, так тут насамперед впадає в очі поява молодшої серії-Формули 2. І більше того, серія Формула 2 стане повноцінною сюжетною частиною кар'єри. Тепер ви зможете взяти участь в уїк-енді молодіжної першості, битися з початківцями суперниками, поганяти по більш простеньким трасах, навчитися нових фішок і тільки потім відправитися до професіоналів. До речі, у вас навіть буде шанс завчасно привернути до себе увагу команд з F1, чо досить-таки непогано.

Игра F1 2019 RePack от xatab через торрент бесплатно
Правда, є одне «Але» - сезон 2019 з'явиться пізніше, і буде безкоштовно доступний для скачування, а поки що буде доступний лише сезон 2018.
Крім усього вищесказаного вас чекають і інші нововведення. Наприклад, була перероблена соціальна складова. Тепер ви будете приймати участь у спілкуванні з представниками ЗМІ, вибирати варіанти відповідей на питання журналістів, і тим самим визначати подальший розвиток відносин з командою, у складі якої виступаєте. Так, в залежності від ваших відповідей і поведінки, у вас можуть скласти товариські або суперницькі відносини з двома іншими пілотами, які виступають разом з вами. Загалом, спробуйте F1 2019 скачать торрент бесплатно у нас з сайту і самі все побачите…

Особливості гри:
графіка перейшла на новий рівень – вас чекають відтворені в точності на сто відсотків траси, ліцензовані тачки, опрацьоване оточення, живі трибуни, і реалістичні погодні умови;
оновлена Механіка соціальної взаємодії-від вас і вашої поведінки, а також від інтерв'ю, залежатимуть відносини з іншими учасниками команди, за яку ви виступаєте;
з'явилася "Молодша ліга", Формула 2, що стала тепер повноцінною частиною кар'єрного режиму-спробуйте привернути до себе увагу команд Формули 1;
з'явився демонстраційний зал з усіма наявними в грі автомобілями, а також особистий стелаж з нагородами і кубками, які ви будете заробляти по ходу проходження гри.

Год: 2019
Жанр: Гонки (Racing) / Симуляторы (Simulator)
Разработчик: Codemasters

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel i3 2130 / AMD FX4300
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: Nvidia GTX640 / HD7750
Место на диске: 80 ГбКатегория: Ожидаемые игры / Racing / Simulator

Скачать игру F1 2019 через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Warcraft 3 Reforged (2019) Tannenberg (2019) Madden NFL 19 (2018) PC | Repack от Fitgirl

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.