Скачать торрент The Dead Tree of Ranchiuna (2019)

  • * Admin
  • * 12-05-2019, 22:21
  • * 0
  • * 545


Перед вами розроблена студією «Tonguç Bodur» іграшка під назвою «The Dead Tree of Ranchiuna», що позиціонується розробниками як захоплюючий симулятор ходьби. Тут вас чекає реалістичне оточення, красиві пейзажі, драматична історія і дуже довга подорож…

І насамперед хотілося б сказати про те, що це більше не гра, а саме симулятор ходьби і подорожі. Тут вам не доведеться крафт або виживати, не доведеться шукати підказки або перемагати супротивників. Цей проект створений в ім'я розповіді про те, наскільки несправедливим і безпосереднім може бути суспільство. Втім, сенс ви зрозумієте по ходу проходження гри. Ну а грати ж вам, якщо зважитеся скачати The Dead Tree of Ranchiuna через торрент і почати гру, доведеться за молодого хлопця, який через багато років вирішив повернутися в рідне село і виявив її порожньою.

Геймплей зосереджений в першу чергу на дослідженні навколишнього світу. У вашому розпорядженні буде цілий відкритий світ, за яким ви зможете блукати в своє задоволення стільки, скільки вважаєте за потрібне. Тут немає закритих локацій або недоступних місць, замкнених дверей або невидимих кордонів – ви можете проникнути в будь-яку будівлю, походити по будь галявині, і зробити все, що вважаєте за потрібне.

Игра The Dead Tree of Ranchiuna торрент бесплатно на PC
В ході блукань по околицях села ви будете зустрічати духи людей, різнокольорові піктограми, які будуть розмовляти між собою, повторюючи події, що відбувається в селі. Ці духи будуть з різних часових відрізків, і говорити вони будуть про самому різному. Ваша ж завдання полягає в тому, щоб знайти у всіх цих діалогах підказку, що-небудь, що допоможе вам зрозуміти, чому село спорожніла.

Час від часу вам будуть зустрічатися і різні фізичні головоломки. Десь потрібно буде знайти спосіб перебратися на інший берег річки, а десь і зовсім скласти пазл із спогадів. Варіантів багато, але всі головоломки несуть в собі смислове навантаження, так що нудно не буде.

А взагалі, ця гра створена розробниками не для навантаження, а для відпочинку. Подорожуйте, відпочивайте, насолоджуйтеся історією і просто отримуйте максимум задоволення. До того ж, вам напевно порадує реалістично відтворений навколишній світ, з літаючими метеликами, бігаючими в глибині лісу тваринами, краси

Информация:
Год: 2019
Жанр: Приключение (Adventure) / От 1-го лица / От 3-го лица
Разработчик: Tonguc Bodur
Тип издания: Лицензия
Язык интерфейса: Английский
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Присутствует (CODEX)

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel Core 2 Duo (2 ГГц) / AMD Athlon 64 X2 (2 ГГц)
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: NVIDIA GT 750 Ti (2 Гб) / AMD RADEON HD 7850 (2 Гб)
Место на диске: 14 ГбКатегория: Adventure

Скачать игру The Dead Tree of Ranchiuna (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Journey to the Savage Planet (2020) Trine 4 The Nightmare Prince (2019) Scavengers (2020) Unruly Heroes (2019) PC | Repack от xatab The Last Campfire (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.