Скачать торрент 7th Sector (2019) PC | Repack

  • * Admin
  • * 12-05-2019, 22:48
  • * 0
  • * 737


Перед вами пригодницький інді-екшен з видом від третьої особи, який отримав назву "7th Sector". Гра була розроблена студією творця багатьох відомих ігор в жанрі «Adventure» і на даний момент нарешті стала доступною. Тепер у вас є шанс зануритися в атмосферу кіберпанку, побачити альтернативний світ і зіграти за дуже незвичайного персонажа…

За сюжетом ви потрапите в альтернативний світ, фентезійний, в якому робототехніка вже давно стала простою буденністю. Тут всім правлять великі корпорації, а 7-й сектор, про який власне і йдеться в цій грі, це один з найголовніших ділянок провідної корпорації. Тут займаються робототехнікою, озброєнням і не тільки. Вам же доведеться зіграти роль незвичайного персонажа, який на самому початку представлений чимось на зразок електричного струму, блукаючого вогника, який по мережам може потрапляти в різні технічні прилади і техніку. Спробуйте скачать 7th Sector через торрент російською у нас з сайту і будете здивовані тими можливостями, які ви отримаєте, взявши під управління настільки незвичайного героя.

Спочатку ігровий процес може здатися досить нудним-блукаєте собі по дротових мереж і шукайте шляхи до різних приладів. Але вже через деякий час перед вами відкриються такі можливості, від яких голова піде обертом. Наприклад, ви зможете взяти під управління робота, за допомогою якого будете блукати по величезних локаціях, знищувати супротивників, долати різні перешкоди і робити багато іншого.

Игра 7th Sector торрент бесплатно RePack
У міру дослідження тутешнього світу, Ви зможете дуже багато чого дізнатися про нього. Наприклад, ви зможете дізнатися про те, як він влаштований, яким чином російський світ дійшов до розвинутій технології роботобудування, про те, як впливає корпорація на тутешній світ і хто стоїть на чолі всього цього. Ну а крім усього іншого ігровий процес будуть урізноманітнити різні завдання і квести, які ви будете отримувати у міру проходження гри.

При всьому вищесказаному вас напевно порадує ще й атмосфера, в якій доведеться грати. Сіро-бурі тони, пейзажі похмурого майбутнього, роботи та техніка, про яку в реальності залишається тільки мріяти, та ще й кілька варіантів кінцівки – все це дозволить вам по повній перейнятися ідеєю гри і її суттю.

Год выпуска: 2019
Жанр: Adventure, Indie
Разработчик: Носков Сергей
Издатель: Носков Сергей
Платформа: PC
Страница в Steam: 7th Sector
Тип издания: Лицензия
Язык интерфейса: Русский, английский, MULTi
Язык озвучки: -
Лекарство: Присутствует {DARKSiDERS}

Cистемные требования:
ОС: Windows XP/7/8/10
Процессор: Intel Dual-Core 2.4 GHz
Оперативная память: 3 GB ОЗУ
Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 275, GeForce GT
DirectX: Версии 9.0
Место на диске: 720 MB

Особенности репака:
- Смена языка осуществляется в настройках игры
- Версия игры: 1.0
- Время установки: ~10 секунд
- RePack от Other sКатегория: Adventure / Arcade / Logic

Скачать игру 7th Sector (2019) PC | Repack через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [327 MB]


Похожие релизы
Conglomerate 451 (2019) Tank Mechanic Simulator (2019) Reptiles In Hunt (2019) PlanetSide Arena (2019) The Outer Worlds

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.