Скачать торрент Skirmish Line (v 1.1.3)

  • * Admin
  • * 22-05-2019, 21:08
  • * 0
  • * 576


Skirmish Line - це захоплююча військова стратегія з домішкою екшену, розроблена незалежною ігровою студією «The Snarktopus». Тут вам доведеться повернутися в часи Другої Світової війни і чинити опір ворогу на Тихоокеанському театрі бойових дій…

За сюжетом ви будете грати за бойового командира цілого військового підрозділу. Вашим головним ворогом на Тихоокеанських рубежах буде імператорська японська армія, відома своїми кровожерливими і досить жорстокими солдатами. Ви повинні будете чинити опір і зробити все можливе для того, щоб придушити ворога і не випустити його за кордон бойових дій. Але не думайте, що буде легко. Зважившись скачать Skirmish Line торрент у нас з сайту і почавши грати, ви зіткнетеся з перевершує вас в кількості армією, а значить, зможете випробувати себе в ролі командира в повній мірі.

Вам доведеться приймати багато важливих рішень, займатися своїми бійцями, виконувати найрізноманітніші завдання, відстоювати позиції і захищати рубежі, воювати так, як не воювали ніколи, і робити все для того, щоб здолати імператорську японську армію. Поступово ви обзаведетеся новими видами озброєнь, виховаєте зі своїх солдатів справжніх бійців, і зможете здолати ворога. Але скількома життями ви готові пожертвувати заради цього?

Игра Skirmish Line через торрент бесплатно на PC
Ігровий процес в Skirmish Line реально унікальний. По-перше, тут ви зможете використовувати ландшафтні особливості і різні військові хитрощі. По-друге, тут вам доведеться діяти максимально тактовно, для чого у вашому розпорядженні буде неймовірних арсенал можливостей. Ну а по-третє, завдання – вони представлені неймовірним різноманітністю.

Одні завдання вимагатимуть від вас оборони ключових позицій. Тут вам доведеться обороняти ключові точки, вбивати ворога із засідки, влаштовувати диверсії і навіть відступати, якщо буде потрібно. Є завдання, орієнтовані на утримання точок, ви повинні будете вибрати точку і утримувати її, використовуючи особливості місцевості та ландшафту. А є і завдання, в яких вам доведеться здійснювати наступальні дії.

Ну а крім усього іншого вам доведеться проходити випробування, за які ви будете отримувати очки досвіду, медалі і авторитет, займатися солдатами, озброюючи їх новими видами гармат і тренуючи на полі бою, і робити багато іншого.

Год: 2019
Жанр: Симуляторы (Simulator) / Стратегии (Strategy)
Разработчик: The Snarktopus
Тип издания: Пиратка
Язык интерфейса: Русский, Английский
Язык озвучки: Английский
Таблетка: Вшита (DARKZER0)

Системные требования:
ОС: Windows Vista, 7, 8, 10
Процессор: Dual Core (2 ГГц)
Оперативная память: 1 Гб
Видеокарта: GeForce 7800 / AMD HD 4600 / Intel HD Graphics 3000
Место на диске: 500 Мб

Особенности репака:
- Версия: 1.1.3 - полнаяКатегория: Simulator / Strategy

Скачать игру Skirmish Line (v 1.1.3) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [158.5 MB]


Похожие релизы
Paranoia: Happiness is Mandatory (2019) Heavy Rain (2019) PC | Repack от R.G. Механики Journey to the Savage Planet (2020) Hell Let Loose (2019) The Last Campfire (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.