Скачать торрент Islanders (2019)

  • * Admin
  • * 16-05-2019, 20:23
  • * 0
  • * 424


Islanders - це химерна і одночасно простенька, але ще й цікава містобудівна стратегія, розроблена незалежною ігровою студією «GrizzlyGames». Тут вас чекає будівництво міст, розвиток, красиві пейзажі і багато цікавих і досить незвичайних механік…

Обожнюєте будувати красиві міста і вибудовувати цілі мегаполіси, але при цьому ненавидите вічне тяганину з ресурсами, їх здобиччю і браком? Тоді ця гра точно створена саме для вас. Тут вам не доведеться добувати ресурси, будувати шахти, наймати робітників і робити багато іншого-тут від вас вимагається лише фантазія, уява, архітекторські навички і терпіння. Спробуйте Islanders скачать торрент на русском языке з нашого сайту і приступити до гри, і повірте, гра вас не розчарує.

Суть гри полягає в наступному – весь тутешній світ складається з невеликих острівців, на кожному з яких потрібно побудувати місто, яких міг би функціонувати сам по собі і не залежав би від інших. Здавалося б, в інших містобудівних симуляторах домогтися такого нереально, але тут все інакше. Все, що вам потрібно, це будувати будівлі, передбачені геймплеєм, пожинати плоди їх роботи, і розвивати інфраструктуру міст.

Игра Islanders через торрент бесплатно на PC
Ладу будівлі, ви будете отримувати за них спеціальні окуляри, які після накопичення належної суми відкривають вам доступ до нового будинку, яке також може принести ще більше очок і користі всьому вашому місту. Зрештою Ви повинні будете використовувати всі можливі споруди і побудувати величезний барвистий мегаполіс. Як тільки це станеться ви перенесетеся на новий острів – до речі, їх тут неміряна кількість, адже самі острови генеруються на процедурному рівні нескінченно.

А ще ця гра виділяється на тлі інших стратегій тим, що в ній немає всього того, що несе в собі біль і ворожнечу. Тут немає зброї, нападників на вас і ваші міста ворогів, шпигунства, передових технологій і ворожнечі. Тут вам потрібно лише будувати міста і насолоджуватися своїми творіннями, слухати гарну спокійну музику, що супроводжує ігровий процес, і створювати міста. При цьому сама гра нікуди не буде вас квапити або підштовхувати – ви можете працювати над одним містом стільки, скільки вважаєте за потрібне, будувати нескінченно довго, і що не менш важливо, тут ви просто не можете програти.

Год: 2019
Жанр: Симуляторы (Simulator) / Стратегии (Strategy) / Логические (Logic)
Разработчик: GrizzlyGames
Тип издания: Пиратка
Язык интерфейса: Русский, Английский
Таблетка: Не требуется

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10
Процессор: Intel Core i3 (2 ГГц) / AMD
Оперативная память: 2 Гб
Видеокарта: Nvidia GeForce GTX950
Место на диске: 200 Мб

Особенности репака:
- Версия: 1.0

Установка:
1. Скопировать папку "Islanders" в любое удобное вам место.
2. Запустить игру с помощью ISLANDERS.exeКатегория: Logic / Simulator / Strategy

Скачать игру Islanders (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [230.7 MB]


Похожие релизы
Outward (2019) PC | RePack от Pioneer Journey to the Savage Planet (2020) Astroneer (v 1.0.3.0) (2019) PC | RePack от SpaceX Gris (2018) PC | RePack от SpaceX Bum Simulator (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.