Скачать торрент FORZA MOTORSPORT 2 [PAL/ENG] Xbox 360

  • * Admin
  • * 19-05-2019, 22:25
  • * 0
  • * 555


Створена спеціально для Xbox 360, Forza Motorsport 2 максимально розкриває потенціал консолі. Висока роздільна здатність, небувалі швидкості і новітні спецефекти створюють небувалий ефект присутності. Стіни кімнати розсуваються, і ви опиняєтеся в іншій всесвіту, мешканці якої харчуються чистим адреналіном і живуть в позамежному темпі.

Особенности торрент игры для Xbox 360:
Правильна фізика.
- Над Forza Motorsport 2 працювали не тільки програмісти і дизайнери, але також професійні гонщики і конструктори автомобілів. Завдяки їх спільним зусиллям, кожен віртуальний болід поводиться в точності так, як його реальний прототип, і чуйно реагує на найменші зміни в конструкції. Тонка настройка підвіски і застосування різних шин значно впливають на поведінку автомобіля на трасі.
Справжні пошкодження.
- Навіть ковзний удар об загородження або іншу машину не пройде безслідно. Закони фізики єдині для всіх об'єктів в грі, тому будь-яка аварія залишає слід на корпусі боліда, а серйозні пошкодження позначаються на його можливостях.
Гонки міжнародного масштабу.
- Вам належить блискавкою промайнути по кращих треках планети, які детально скопійовані з реальних прототипів. Гонщиків чекають Road America, Silverstone Circuit, Tsukuba Circuit, Mazda Raceway Laguna Seca, Sebring International Raceway і ще понад півсотні відомих маршрутів, розкиданих по вісімнадцяти регіонах.
Грандіозний автопарк.
- На вибір представлено більше трьохсот автомобілів від п'ятдесяти легендарних концернів, включаючи Ferrari, Porsche, General Motors, Lamborghini, Nissan і Volkswagen. Кожну машину можна до невпізнання змінити в гаражі, поставивши на неї інші комплектуючі — кількість можливих комбінацій перевалює далеко за мільйон.
Автотюнінг як мистецтво.
- Кожен болід можна не тільки "прокачати" за допомогою вдосконаленого двигуна, гальм і підвіски, але також змінити його вигляд завдяки спойлерам, обважуванням, дискам і іншим запчастинам. Мільйони варіантів дизайну не залишать байдужими навіть найдосвідченіших цінителів. У спеціальному режимі Forza Motorsport 2 Photo Mode можна сфотографувати шедевр автомобільного мистецтва і зберегти знімок на пам'ять.
Світовий турнір.
- Беручи участь у колективних змаганнях через Xbox Live, ви зможете заявити про своє водійському майстерності всій планеті, а заодно похвалитися перед іншими гонщиками стильною зовнішністю улюбленого автомобіля.

Год выпуска: 2007
Жанр: Racing, Simulator
Разработчик: Turn 10 Studios
Издатель: Microsoft Game Studios
Регион: PAL
Тип издания: Пиратка
Прошивка: iXtreme: (11-ая волна)
Язык интерфейса: Английский
Тип перевода: Нет
Платформа: Xbox 360Скачать игру FORZA MOTORSPORT 2 [PAL/ENG] Xbox 360 через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [7.30 GB]


Похожие релизы
Forza Horizon 2 + “Форсаж” = дополнение к игре Xbox 360 Avatar Awards Items + Anarchy (Achievement & Avatar Awards Unlocker) Forza Motorsport 4: Unicorn Cars Edition (2011) XBOX360 [JTAG/DLC] Forza Motorsport 4: Porsche Expansion Pack DLC [Region Free] Forza Motorsport 4 (2011/Xbox360/Eng)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.