Скачать торрент Shoppe Keep 2 (v 1.0)

  • * Admin
  • * 22-05-2019, 20:37
  • * 0
  • * 500


Іграшка під назвою «Shoppe Keep 2», позиціонується студією «Strange Fire» як гра-альтернатива пригодницьким екшенам. Якщо у світах аналогічних ігор все обертається навколо битв і виконання завдань, то в цій грі гравцям пропонується зіграти роль звичайного обивателя одного з таких світів…

Суть гри полягає в наступному – ви звичайний обиватель одного з казкових світів, не герой, не обраний, а звичайний житель-підприємець. Якщо в інших іграх ви крали речі і спорядження і продавали в різних лавках, то в цій грі вам належить взяти на поруки одну з таких крамниць. Вам, як і іншим зважилися пограти в цю гру гравцям, доведеться займатися торгівлею, стежити за достатком товару, займатися пошуком рідкісним товарів і стежити за економікою гри в цілому.

Спочатку у вас лише невеликий магазинчик, лавка, в якій продається лише найнеобхідніше (сири, хліб та інше продовольство). Але з часом вам доведеться розвиватися. Скачайте Shoppe Keep 2 через торрент бесплатно з нашого сайту і спробуйте себе в ролі підприємця в казковому світі. Тут вам доведеться скуповувати зілля і спорядження, продавати їжу, вишукувати нові інгредієнти, потрібні місцевим героям, лагодити і перепродувати зброю, і навіть особисто іноді вибиратися в вилазки заради видобутку нових, рідкісних і дуже дорогих товарів.

Як розвиватися і що робити, вирішувати тільки вам. У вас є кілька шляхів. Ви можете займатися скуповуванням дешевих товарів і намагатися перепродувати їх дорожче, намагаючись таким чином забезпечити себе наваром і достатком. Але також ви можете красти і продавати накрадене. Втім, є й інший варіант – геройська дорога завжди відкрита, ви можете стати одним з великих героїв, вирушити в якусь страшну печеру, перемогти монстра і забрати у нього з печери всі накопичені ним скарби.

Игра Shoppe Keep 2 через торрент бесплатно на PC
Особливо порадує гра шанувальнику рольових ігор. Ви маєте право робити все. що захочете, вам доступний величезний вільний світ, в якій ви можете робити все, що душі завгодно, і займатися тим, що принесе вам максимально багато гарного настрою. Торгуйте, подорожуйте, здійснюйте геройські вчинки, спілкуйтеся з різними персонажами, займайтеся побудовою власної торговельної імперії або воюйте з варварами, що розташувалися в таборі неподалік – вирішувати вам.

При всьому при цьому вас обов'язково порадує мультяшна мальована графіка, колоритні персонажі, наявність невеликої, але цікавої сюжетної лінії, і неймовірно велика система кастомізації, що дозволяє перетворити головного героя в торговця, чарівника, або лицаря в сяючих обладунках. Тут ви вільні, і вправі самостійно вирішувати, по якій стежці піти вашому герою…

Год: 2019
Жанр: Экшен (Action) / Симуляторы (Simulator) / Ролевые (RPG) / Приключение (Adventure) / От 1-го лица
Разработчик: Strange Fire
Тип издания: Пиратка
Язык интерфейса: Русский, Английский
Таблетка: Не требуется

Системные требования:
Операционная система: Windows 7, 8, 10 - только для 64 бит!
Процессор: Intel Core i3 2GHz
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: 1 Гб
Место на диске: 7 ГбКатегория: Action / Adventure / RPG / РПГ / Simulator

Скачать игру Shoppe Keep 2 (v 1.0) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [6.83 GB]


Похожие релизы
Train Valley 2 (2019) PC | RePack от SpaceX Heavy Rain (2019) PC | Repack от R.G. Механики Necromunda Underhive Wars (2019) Sniper Ghost Warrior Contracts [v 1.03 + DLCs] (2019) PC | Repack от xatab Desperados 3 (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.