Скачать торрент Rise of Industry [v 1.0.10701a] (2019) PC | Лицензия

  • * Admin
  • * 22-05-2019, 21:38
  • * 0
  • * 446


Економічні стратегії з домішкою симуляції сьогодні неймовірно популярні, і студія «Dapper Penguin Studios» в черговий раз підтвердила це твердження, випустивши в мережу іграшку під назвою «Rise of Industry» …

Але не варто чекати від цієї гри занадто багато чого. Тут немає стрілянини, війни за території і створення юнітів – все куди простіше. Суть гри полягає в стратегічному розвитку бізнесу в умовах постійно мінливого світу. Іншими словами, це симулятор бізнесу, в якому ви можете стати підприємцем, а заодно і власником крутого містоутворюючого підприємства, наприклад, заводу з виготовлення якої-небудь продукції, або фабрики по виробництву важливого для життя чоловічка матеріалу. Загалом. Варіантів безліч, і ви маєте право вибрати той, який припаде вам до душі.

Скачать торрент Rise of Industry бесплатно при першій же можливості варто з кількох вагомих причин. По-перше, це чи не перший симулятор, в якому пропонується займатися не просто бізнесом, а розвитком містоутворюючого підприємства, від якого буде залежати буквально все, і місто, в якому він знаходиться, і люди, і зростання населення, і багато-багато іншого. По-друге, в цій грі, на відміну від багатьох подібних, успіх залежить від взаємодії з навколишнім світом. Ну а по-третє, це чи не єдина гра, в якій від ваших дій і рішень залежить навколишній світ.

Игра Rise of Industry через торрент бесплатно на PC
Наприклад, ви можете побудувати завод по виготовленню який-небудь хімічної продукції, і тим самим почати забруднювати навколишнє середовище, що спричинить за собою наслідки у вигляді відтоку населення з міста, звільнення, підвищену смертність і багато іншого.

Особливу увагу приділено розробниками та системі маркетингу. Так, доведеться хитрувати, придумувати маркетингові ходи, спекулювати на різних факторах, вибудовувати PR і робити все для того, щоб потенційні партнери зацікавилися виробленим товаром. До речі, у грі на даний момент доступно виробництво аж 100 різних продуктів, і цей список постійно розширюється.

Ну а на додаток до всього іншого, є і фактор конкуренції – при цьому супротивник в особі ІЇ постійно вдосконалюється і розвивається також швидко, як і сам гравець. Ну а хто говорив, що буде легко? Нехай це і гра, але жити тут доведеться за реальними правилами, і добитися успіху тут зможе тільки той, хто на ділі знає, що таке конкуренція, економіка, і стратегічне мислення.

Год: 2019
Жанр: Симуляторы (Simulator) / Стратегии (Strategy)
Разработчик: Dapper Penguin Studios
Тип издания: Пиратка
Язык интерфейса: Русский, Английский
Таблетка: Вшита

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: nVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5670 (512 Мб)
Место на диске: 1.5 Гб

Особенности репака:
- Версия: 1.1.0.2105b - полнаяКатегория: Simulator / Strategy

Скачать игру Rise of Industry [v 1.0.10701a] (2019) PC | Лицензия через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [598.11 MB]


Похожие релизы
Train Valley 2 (2019) PC | RePack от SpaceX Космические инженеры / Space Engineers (v 1.190.008 + DLCs) (2019) PC | RePack от xatab Mordhau (2019) PC | Repack от xatab Ancestors: The Humankind Odyssey (2019) PC | Repack от xatab Yakuza 0 (2018) PC RePack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.