Скачать торрент Druidstone: The Secret of the Menhir Forest

  • * Admin
  • * 22-05-2019, 22:04
  • * 0
  • * 631


Druidstone: The Secret of the Menhir Forest – це рольова гра з покроковими битвами, розроблена незалежною ігровою студією «Ctrl Alt Ninja». Тут вас чекають пригоди, битви, відмінний сюжет і колоритні герої…

За сюжетом в якомусь Менгірському лісі було утворено невелике місто, якими правили друїди на чолі з одним найголовнішим друїдом. Всі разом вони повинні були охороняти ліс і всі його околиці від сил Зла, які так і хотіли потрапити сюди. Але як би там не було, а в кінцевому підсумку сталося щось – головний друїд пропав за дуже незвичайних, загадкових обставинах, і тепер світ знаходиться в небезпеці. Єдине рішення, що змогли придумати друїди, полягало у відправці дочки їх глави на пошуки батька. Ось з цього то моменту все і починається. Зважившись Druidstone: The Secret of the Menhir Forest скачать торрент з нашого сайту і почавши грати, ви повинні будете відправитися разом з героїнею в довгу подорож по казковому фентезійному світу…

Ігровий процес в цілому досить простий, і грунтується на традиційних рольових механіках. Як і в більшості рольових ігор, ви будете подорожувати по різних локаціях, освоювати нові здібності головної героїні, прокачувати їх і її саму, вивчати нові здібності і розвиватися усіма можливими способами. Тут вам буде і пошук лута, і різні магічні навички, і багато іншого.

Игра Druidstone: The Secret of the Menhir Forest торрент бесплатно на PC
Що куди крутіше, так це те, що тутешній світ дуже мінливий і буде постійно змінюватися в залежності від того, які рішення ви будете приймати, які дії ви будете робити в тих чи інших ситуаціях, і як будуть розвиватися ваші союзники. Буквально кожна ваша дія впливатиме на навколишній світ.

До речі про союзників – в ході подорожей ви будете зустрічати різних персонажів, і деякі з них в кінцевому підсумку виявляться у вашому загоні. Їх вибір не дуже великий, але зате кожного можна розвивати по-різному, що в свою чергу позначиться і на загоні в цілому, і на боях з супротивниками, і багато на чому іншому. Ви ж будете особисто вибирати здібності персонажів, покращувати їх, прокачувати, і використовувати в тактичних покрокових битвах. Загалом, спробуйте скачать Druidstone: The Secret of the Menhir Forest торрентом на PC і самі все побачите.

А ще вас напевно порадує різноманітність завдань і місій. Вас чекає більше трьох десятків унікальних місій, і кожна, якщо вірити розробникам, може зайняти до 30 хвилин ігрового часу. У кожній такій місії вас чекатимуть головоломки, загадки, битви з монстрами і не тільки, і найголовніше, пригоди. А вирішуючи деякі з додаткових головоломок. Ви будете заробляти ще й бонуси у вигляді додаткових ресурсів і багато чого іншого.

Год: 2019
Жанр: Стратегии (Strategy) / Ролевые (RPG)
Разработчик: Ctrl Alt Ninja Ltd.
Тип издания: Лицензия
Язык интерфейса: Английский
Таблетка: Не требуется (DRM-Free от GOG)

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Quad Core (2.66 ГГц) / AMD (3.2 ГГц)
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: Geforce GTX 660 Ti / AMD Radeon 6850
Место на диске: 2 Гб

Особенности репака:
- Версия: 1.0.22Категория: RPG / РПГ / Strategy

Скачать игру Druidstone: The Secret of the Menhir Forest через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [912.3 MB]


Похожие релизы
Eternity: The Last Unicorn [v 1.02] (2019) PC | RePack от xatab Beyond Two Souls (2019) Trine 4 The Nightmare Prince (2019) Necromunda Underhive Wars (2019) In The Valley of Gods (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.