Скачать торрент Little Misfortune (2019)

  • * Admin
  • * 24-05-2019, 12:46
  • * 0
  • * 1 829


Перед вами витвір незалежної ігровий студії «Killmonday Games AB», пригодницька квест-новела під назвою «Little Misfortune», в якій вам доведеться відправитися в сюрреалістичний незвичайний світ у ролі восьмирічної дівчинки…

Сюжет гри обертається навколо восьмирічної дівчинки на ім'я Рамірес Ернандес. Її мама нещасна і багато страждає. У підсумку дівчинкою було прийнято рішення знайти і подарувати своїй мамі загадкове так зване Нескінченне щастя, про яке ходять легенди. Ось вона і відправляється в довгу подорож з метою знайти його. Але подорожувати вона буде не одна, а разом з загадковим містером Голосом, який підказує їй дорогу і допомагає долати різні перешкоди. До речі, скачать Little Misfortune через торрент ви зможете тут – після цього ви зможете відправитися в подорож з головною героїнею.

Найголовніше ж гідність цієї гри полягає в світі, в якому все відбувається. Це сюрреалістичний світ, в якому живуть різні, часом дуже незвичайні істоти. Одні будуть бажати зла дівчинці, інші допоможуть подолати ті чи інші проблеми, а треті і зовсім можна приручити. До речі, по ходу проходження гри ви зможете приручити різних тварин, від лисиці і кошеня, до кракена і вовченя. При цьому, проходячи гру, ви будете відвідувати десятки унікальних, яскравих і незвичайних локацій, на кожній із яких з героїнею будуть відбуватися різні речі.

Игра Little Misfortune торрент бесплатно RePack от xatab
В цілому геймплей зводиться до трьох основних аспектів. Перший і найголовніший, це дослідження навколишнього світу і кожної окремої локації. Десь ви знайдете важливі ключові предмети, де підказки, а десь і зовсім корисних персонажів – варіантів багато. Другий аспект, це рішення головоломок і подолання різних перешкод, в ролі яких можуть виступати пастки або будь-які події. Ну а третій момент, це прийняття різних рішень. Під час різних подій будуть пропонуватися варіанти дій, від вибору яких буде залежати сам сюжет. Наприклад, в деякі момент ви будете вибирати, як вчинити, то як злочинець, то як звичайна нормальна людина.

В іншому ж все досить просто. Дослідіть світ, прислухайтеся до підказок Голосу, спілкуйтеся з персонажами і приймайте важливі рішення, будуючи таким чином долю дівчинки і змінюючи сюжетну лінію.

Год: 2019
Жанр: Приключение (Adventure)
Разработчик: Killmonday Games AB

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10
Процессор: Intel Core i5 (3 ГГц)
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: GeForce GTX 970
Место на диске: 5 ГбКатегория: Ожидаемые игры / Adventure

Скачать игру Little Misfortune (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Journey to the Savage Planet (2020) Hollow Knight Silksong (2019) Beyond Two Souls (2019) Burden (2018) PC | RePack от SpaceX

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.