Скачать торрент GOD OF WAR IV [XBOX 360]

  • * Admin
  • * 25-05-2019, 19:28
  • * 0
  • * 5 288


Все змінилося. Закінчився кругообіг насильства, недовіри і обману. Завершена низка помилок, пов'язаних з богами грецького пантеону, – нещасливе угоду з Аресом, вбивство сім'ї, ненависть і божевілля, а в підсумку грандіозне руйнування Олімпу. Лють Кратоса стала причиною безлічі бід. Але що буде, коли він зробить правильний вибір? І чому він вирішив так вчинити?

Студія Santa Monica і її творчий директор Кору Барлог представляють нову епоху серії God of War для Xbox 360. Кратосу, який обрав життя звичайної людини далеко від божественних чвар, належить звикнути до незнайомого краю, до його небезпек і особливостей. І навіть більше – доля дарує йому другий шанс стати хорошим батьком.

Разом зі своїм сином Атреєм бог війни відправиться в непросту подорож через скандинавські пустки, переслідуючи особливу, глибоко особисту мету. Пройдіть разом з Кратосом важкий шлях дорослішання і допоможіть йому стати кращою людиною заради єдиного сина. Коли в жорстокому світі чудовиськ, драконів і богів вся відповідальність за це ляже на ваші плечі... чи зможете ви захистити майбутнє від помилок минулого, якщо все ваше життя повне крові і хаосу?

Ключові особливості торрент игры:
- З чистого аркуша. Помста богам Олімпу залишилася в далекому минулому. Тепер Кратос веде звичайне життя в суворому північному краю. Але тепер йому належить не просто виживати, а й навчити підростаючого сина справлятися з будь-якою загрозою. Це вражаюче переосмислення історії God of War поєднує в собі всі особливості культової серії – люті битви, грандіозні сутички з босами і неймовірний розмах, що відбувається – і підкріплює їх потужним і зворушливим сюжетом, привносящем нові фарби в світ Кратоса.
- Другий шанс. Кратосу знову випав шанс стати гідним батьком. Навчаючи і захищаючи Атрея, він повинен навчитися приборкувати свою лють і боротися з небезпеками навколишнього світу з оглядкою на свого супутника.
- Суворий і первозданний світ. Мармур і сувора архітектура Олімпу залишилися в минулому. На зміну їм прийшли темні ліси, високі гори і похмурі печери, повні могутніх і небезпечних істот. Тут діють свої закони і панують незнайомі сили, а за кожним поворотом чекають несподівані та захоплюючі відкриття.
- Кров нових чудовиськ. Розташована за плечем персонажа вільна камера відправить вас в саме серце битви. Кратосу належить зіткнутися з неймовірними породженнями скандинавської міфології, а нову зброю і здібності в поєднанні з характерними рисами знаменитої серії стануть новим словом в жанрі екшенів.

Переваги гри:
- Довгоочікуваний новий випуск грандіозної саги God of War – одного з найбільш комерційно успішних ексклюзивів. За час існування франшизи було продано більше 8 мільйонів копій ігор серії по всьому світу.
- God of War – це цікаві сюжети з мотивів скандинавської міфології, колоритний головний герой, безліч яскравих персонажів, різноманітний ігровий процес, що пропонує захоплюючі битви та захоплюючі головоломки, прекрасна графіка і анімація, неповторна атмосфера північних оповідей і міфів.
- Нова частина легендарної серії повністю переведена на російську мову. Стати свідком грандіозної історії і спостерігати за непростою долею лютого спартанця Кратоса може будь-який геймер нашої країни!

ГОД ВЫПУСКА: 2018
КАТЕГОРИЯ: Экшен / Скоро на сайте
ЖАНР: Action, Adventure
РАЗРАБОТЧИК: SCE Santa Monica Studio
ИЗДАТЕЛЬ: Sony Interactive Entertainment
РЕГИОН: Любой
ТИП ИЗДАНИЯ: Лицензия
ПРОШИВКА: FreeBoot, LT+1.9 и выше
ЯЗЫК ИНТЕРФЕЙСА: Русский, Английский
ТИП ПЕРЕВОДА: Текст+звук
ПЛАТФОРМА: Xbox 360Скачать игру GOD OF WAR IV [XBOX 360] через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Корсары Черная метка (2019) Werewolf The Apocalypse (2020) ПОХОТЬ СЕСТЁР / SISTERLY LUST [V.0.17.1 RUS / V.0.18 ENG + INCEST PATCH + WALKTHROUGH] (2019) (RUS/ENG) [RENPY] [MACOS] Serious Sam 4 Planet Badass (2019) PC Fallout 76: Tricentennial Edition (Bethesda Softworks) (RUS|ENG|MULTi9) (v1.0.0.6) PC | Repack от Xatab[L]

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.