Скачать торрент Red Dead Redemption 2 [XBOX 360]Для світу ігростроя ім'я Rockstar Games є символом бездоганної якості ось вже два десятиліття. Релізи компанії б'ють рекорди продажів, живуть всупереч заборонам, дурним закидам громадськості, і в результаті входять в історію як справжні шедеври. Кожна гра, створена під заступництвом братів Хаузеров, отримувала найвищі оцінки критиків і геймерів.

Зрозуміло, ми любимо і знаємо Rockstar Games за серію екшенів Grand Theft Auto – великий «симулятор» бандита. Але лише менша частина шанувальників компанії, а саме власники консолей, знайомі з хітом Red Dead Redemption. Нікого не збентежила зміна сеттінга з мегаполісів на світ Дикого Заходу. Геніальний бойовик так сильно полюбився ігровому співтовариству, що фанати денно і нощно просили продовження. І ось – дочекалися!
Все, за що ми їх так любимо

Red Dead Redemption 2 на Xbox 360, як і її попередниця, переносить гравців в саме серце американської культури – Дикий Захід. У новій частині вестерну нам належить відчути всі тяготи і особливості виживання його населення в кінці XIX століття.

Бандити, продажні шерифи, корінні племена, економічний застій і побутові проблеми – в сюжетній лінії гри нас чекає безліч зустрічей і поворотів. Гігантський і до найдрібніших подробиць пророблений відкритий світ – фішка Rockstar, і перестрибнути планку, яку вони поставили, лише їм під силу. У всесвіті RDR 2 можна провести сотню годин, кожен раз знаходячи щось нове.

Особенности торрент игры:
- Геніальний сюжет,
- найширші можливості взаємодії з навколишнім світом і персонажами,
- влучні, сильні діалоги,
- екшен, від якого можна втратити свідомість.

ГОД ВЫПУСКА: 2018
КАТЕГОРИЯ: Экшен / Приключения / Скоро на сайте
ЖАНР: Action, Adventure
РАЗРАБОТЧИК: Rockstar Games, Rockstar San Diego
ИЗДАТЕЛЬ: Rockstar Games
РЕГИОН: Любой
ТИП ИЗДАНИЯ: Лицензия
ПРОШИВКА: FreeBoot, LT+1.9 и выше
ЯЗЫК ИНТЕРФЕЙСА: Русский, Английский
ТИП ПЕРЕВОДА: Текст+звук
ПЛАТФОРМА: Xbox 360Скачать игру Red Dead Redemption 2 [XBOX 360] через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Left 4 Dead 3 PC GTA 6 / Grand Theft Auto VI PC Red Dead Redemption 2 (2017) Xbox 360 Avatar Awards Items + Anarchy (Achievement & Avatar Awards Unlocker) Grand Theft Auto Episodes From Liberty City (2010/PC/Repack/Eng) от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.