Скачать торрент Чёрная полоса (2018) BDRip

Чёрная полоса (2018) BDRip


Досвідчений слідчий Франсуа Вісконті береться за справу про зникнення 16-річного Дені Арно. Роботу він починає зі знайомства з сім'єю хлопця і опитування людей, добре його знали.

На жаль, це не принесло результатів, навпаки, люди, з якими довелося спілкуватися комісару поліції, здалися йому дуже підозрілими. Мати хлопчика-елегантна, сексуальна і доглянута жінка, абсолютно не підходить на роль берегині вогнища і уважною, ніжною дружини. Батько-мовчазний, нетовариський, грубий і прямолінійний чоловік. Шкільний учитель Ян Беллэль, надмірно активно прагне співпрацювати з поліцією і практично нав'язує свою допомогу, але разом з тим - чудово обізнаний про життя і захоплення свого учня.

Він розповів детективу, що підозрює Дені у зв'язках з наркоторговцями, що, можливо, і стало причиною його раптового і несподіваного зникнення. Ця інформація не дала ніяких зачіпок і ніяк не допомогла розслідування, яке хоче швидко і успішно завершити головний герой, має сина такого ж віку, що і не повернувся додому підліток, і зовні неймовірно схожого на нього. З кожною годиною залишається все менше надії на благополучне завершення історії.

Название: Черная полоса
Оригинальное название: Fleuve noir
Год выпуска: 2018
Жанр: Триллер, драма, криминал, детектив
Режиссер: Эрик Зонка
В ролях: Венсан Кассель, Ромен Дюрис, Сандрин Киберлен, Элоди Буше, Шарль Берлинг, Афсиа Эрзи, Жером Пули, Феликс Бак, Лорена Телье, Стефан Войтович

Страна: Франция, Бельгия
Студия: Curiosa Films, Mars Films, France 2 Cinéma
Продолжительность: 01:53:30
Перевод: Дублированный | iTunesКатегория: Фильмы

Скачать фильм Чёрная полоса (2018) BDRip через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.41 GB]


Похожие релизы
Аквамен (2018) HDRip Богемская рапсодия (2018) HDRip Heavy Rain (2019) Корсары Черная метка (2019) Мег: Монстр глубины (2018) HDRip

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.