Скачать торрент Капернаум (2018) HDRipФільм розповідає про жахливу долю дванадцятирічного простого ліванського хлопчика. Дитина, що живе в злиднях, занадто рано встиг відчути сувору реальність сучасного світу, в якому він мав нещастя народитися. Щодня Зейн з молодшими братами і сестрами змушений виходити на вулиці Бейрута і просити милостиню, щоб поїсти нормальної їжі. У нього немає документів, він не ходить в школу, не вміє читати і писати, і не може порахувати кількість дітей в сім'ї. Він розуміє одне - якщо він не нагодує малюків, вони помруть.

Опустилися батьки не замислюються про зміст численного потомства, їх хвилює лише калим, який вони отримують, видаючи підросли дочок заміж. За нещасних схудлих, недоглянутих наречених пропонують шматок несвіжої курки або продуктовий набір, але батько з матір'ю Раді і цій подачці.

Не витримавши моторошного життя, хлопчина втікає з дому. Випадково йому вдається добути фальшивий рецепт на ліки, що містить наркотик. Він хоче викупити в аптеці препарат, щоб потім продати наркоманам і виїхати назавжди з цієї країни. Але його планам не судилося здійснитися - незабаром 12-річного хлопчика заарештовують і засуджують до п'яти років тюремного ув'язнення.

Год выпуска: 2018
Страна: Ливан, Франция, США
Жанр: драма
Продолжительность: 02:06:28
Перевод: Профессиональный (многоголосый, закадровый) [iTunes]
Cубтитры: нет
Режиссёр: Надин Лабаки / Nadine Labaki
В ролях: Зейн Аль Раффеа, Йорданос Шифероу, Болуватифе Трэжа Банкоул, Кавсар Аль Хаддад, Фади Юзеф, Хаита «Седра» Иззам, Алаа Чучнье, Надин Лабаки, Елиас Хури, Нур Эль Хуссейни

Качество видео: HDRip
Формат видео: AVIКатегория: Фильмы

Скачать фильм Капернаум (2018) HDRip через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.45 GB]


Похожие релизы
Семья по-быстрому (2018) HDRip Аквамен (2018) HDRip Человек, который убил Дон Кихота (2018) HDRip A Way Out (2018) PC | Repack от R.G. Механики Bum Simulator (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.