Скачать торрент Капитан Марвел (2019) Дубляж [Чистый звук]

  • * Admin
  • * 27-05-2019, 16:59
  • * 0
  • * 619


У дитинстві маленька Керол Денверс із захопленням і захопленням дивилася на літаючі літаки. Закінчуючи навчання в школі, вона вже була твердо впевнена, що її подальша доля нерозривно пов'язана з авіацією.

Заняття по пілотуванню давалися дівчині з величезним трудом, але роки навчання і наполегливих тренувань зробили свою справу. Незабаром героїня стала пілотом винищувача військово-повітряних сил армії США і змогла досягти неймовірних успіхів, вміло проводячи спецоперації і виконуючи важливі місії.

Під час виконання чергового завдання, де людям протистояли сильні загони гуманоїдів, корабель молодої жінки зазнав аварію, стався потужний вибух, внаслідок якого Керол трансформувалася в гібрид людини і інопланетної істоти. Злиття днк землянки і генетичних структур загадкової раси під назвою Крії дало їй здібності, у багато разів перевершують людські, і створило безліч проблем. Їй необхідно зрозуміти, як управляти цим даром і до кінця освоїти відкрилися можливості. Але завдяки своєму наставнику і власній силі волі, дівчина незабаром відчула себе спадкоємицею легендарних воїнів, навчилася літати і проектувати енергію, і буде боротися з вторгненнями підступних скруллов не тільки на Землі, але й на планеті Крии Хала.

Год: 2019
Страна: США
Перевод: Дубляж [Чистый звук]
Жанр: фантастика, боевик, приключения
Качество: TeleCine
Режиссерский состав: Анна Боден, Райан Флек
В Ролях: Бри Ларсон, Сэмюэл Л. Джексон, Бен Мендельсон, Джуд Лоу, Аннетт Бенинг, Лашана Линч, Кларк Грегг, Рюн Темт, Джемма Чан, Альхенис Перес Сото
Время: 01:58:48Категория: Фильмы

Скачать фильм Капитан Марвел (2019) Дубляж [Чистый звук] через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.37 GB]


Похожие релизы
Честный человек (2019) WEB-DLRip Две королевы (2018) HDRip Вернуть Бена (2018) HDRip Аквамен (2018) HDRip Ace Combat 7 Skies Unknown (2019) (RUS)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.