Скачать торрент Люди Икс: Тёмный Феникс (2019)

  • * Admin
  • * 7-06-2019, 15:11
  • * 0
  • * 863


Сюжет фантастичного бойовика Люди Икс: Тёмный Феникс розповість історію молодої мутантки на ім'я Джин Грей. Ще з дитинства вона була затятою противницею утиски і гноблення людей з надздібностями, що зробило її ізгоєм в суспільстві. Коли у неї виявилися здібності, вона потрапила під заступництво доктора Ксав'є, який став для неї другим батьком, а команда мутантів справжньою сім'єю. З роками її сили росли з небувалою швидкістю, вона стала однією з найсильніших учениць, якій довіряли найважчі і екстремальні завдання.

В одній з амбітних місій дівчина опиняється у відкритому космосі, проте раптово відбувається потужний сплеск сонячної активності, що мала на героїню величезний вплив, давши їй нові божевільні по силі можливості. Фактично в неї проникла невідома сутність, ім'я якої - Темний Фенікс. Але ця могутня енергія починає брати контроль над розумом дівчини, погрожуючи безпеці всіх жителів планети. Цей дар також стає приманкою для підступних прибульців, які намагаються послабити самоконтроль Джин, і за допомогою неї захопити владу в галактиці. Іксменам належить нелегкий вибір між своєю поневоленою напарницею і життями всіх мешканців землі. Приємного перегляду!

Год: 2019
Страна: США
Перевод: Дубляж
Жанр: фантастика, боевик, приключения
Качество: TS
Режиссерский состав: Саймон Кинберг
В Ролях: Джеймс МакЭвой, Майкл Фассбендер, Дженнифер Лоуренс, Николас Холт, Софи Тёрнер, Тай Шеридан, Александра Шипп, Эван Питерс, Коди Смит-МакФи, Джессика Честейн
Время: 01:45:32
Формат: AVI (XviD)Категория: Фильмы

Скачать фильм Люди Икс: Тёмный Феникс (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.37 GB]


Похожие релизы
Капитан Марвел (2019) Дубляж [Чистый звук] Путь домой (2019) HDRip ИСТОРИЯ ХЕЙЛИ / HALEYS STORY [V.0.35 RUS / V.0.40 ENG + WALKTHROUGH] (2019) (RUS/ENG) [RENPY] [MACOS] [LINUX] [ANDROID] Trover Saves the Universe (2019) Beyond Two Souls (2019)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.