Скачать торрент Planet Zoo (2019)Перед вами один з кращих симуляторів створення зоопарку, іграшка під назвою «Planet Zoo», розроблена незалежною ігровою студією «Frontier Developments». Вас чекають десятки різновидів тварин, свобода, величезна кількість контенту і дуже багато роботи…

Тут немає якоїсь конкретної сюжетної прив'язки, а є лише свобода, завдяки якій ви зможете творити все, що вважаєте за потрібне. Але пам'ятайте, що ваше головне завдання, це будівництво зоопарку, в якому були б зібрані всі тварини світу, і в якому були б створені всі умови для того, щоб тварини могли жити, розвиватися, розмножуватися, і приносити радість відвідувачам. Спробуйте скачать Planet Zoo торрент у нас з сайту і перед вами відкриється світ, якого ви ще ніколи раніше не бачили на екрані монітора.

Найголовніше ж гідність цієї гри полягає в продуманості штучного інтелекту, який управляє тваринами. Кожна тварина в цій грі живе за своїми правилами, переслідує свої унікальні цілі, і веде себе несхоже на інших. Причому, розробники виконали колосальну роботу і створили тварин, поведінка яких цілком і повністю відображає реалії. Будь то жираф, маленький Левеня або величезний слон - всі поводяться також, як і в реальності.

Игра Planet Zoo торрент бесплатно RePack от xatab
Ще одна перевага полягає у вільному польоті фантазії і можливості втілити в грі все, що буде зароджено у вашій уяві. Ви в Planet Zoo зможете відтворити будь-яку свою фантазію. Рийте тунелі, зводите величезні вольєри, створюйте печери там, де немає ні найменшого натяку на камінь, створюйте пагорби і гори, джунглі і болота, штучні водойми і все, що прийде в голову.

Ну а якщо вам набридне займатися настільки серйозними справами і просто захочеться поспостерігати за життям створеного вами парку, то тоді можете і зовсім перейти в інший режим і поспостерігати за парком і всім, що відбувається на його території. Ви зможете побачити, як співробітники парку годують звірів, як відвідувачі захоплюються важливим видом львів, як з'являється на світ потомство і не тільки. А якщо захочеться, можете і зовсім розпорядитися відправити в дику природу будь-якого з мешканців зоопарку.

Але пам'ятайте, тут кожна ваша дія буде тягнути за собою наслідки, кожна будова і кожна нова ваша дія може позначитися на тварин, їх поведінці, відвідувачах і їх захваті, співробітниках і їх працездатності. А ще не забувайте і про економічне підґрунтя. Гроші грають дуже важливу роль, тим більше, в такій справі, як управління зоопарком. Слідкуйте за тим, щоб тварини завжди були нагодовані і мали все необхідне.

Год: 2019
Жанр: Стратегии (Strategy)
Разработчик: Frontier Developments

Системные требования:
ОС: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
Оперативная память: 8 Гб
Видеокарта: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 270X (2 Гб)
Место на жестком диске: 16 ГбКатегория: Ожидаемые игры / Strategy

Скачать игру Planet Zoo (2019) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [*]


Похожие релизы
Descenders (v 1.0) Ancestors: The Humankind Odyssey (2019) PC | Repack от xatab Journey to the Savage Planet (2020) Re-Legion (2019) PC | RePack от SpaceX Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (2017) PC | RePack от xatab

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.