Скачать торрент Ghostwire Tokyo (2020)Перед вами пригодницький фентезійний хоррор під назвою «Ghostwire Tokyo», розроблений незалежної ігровою студією «Tango Gameworks» під проводом «Bethesda». Тут вас чекає похмуре сучасне місто Токіо, надприродні події і явища, битви і багато іншого…

Сюжет гри обертається навколо самого звичайного сучасного міста – Токіо, в який ви як раз-таки і потрапите, якщо зважитеся скачать Ghostwire Tokyo торрентом у нас з сайту. Був найпростіший черговий день, люди йшли у своїх справах і ні про що не підозрювали. Але раптом сталося щось – прямо з вулиць люди почали безслідно зникати, не залишаючи ніяких слідів. Все, що залишалося на місці людей, це особисті речі і одяг, в той час як тіло безслідно зникало. Так зникло майже все населення міста, а в живих залишилися лише деякі щасливчики. Ну а ви ж якраз і будете грати роль одного з таких щасливчиків.

Що сталося? Куди зникли всі люди? Що тепер робити і як повернути все на свої місця? - Відповіді на ці питання ви якраз і повинні будете знайти, по ходу проходження гри. Але для початку вам доведеться освоїти бойову механіку гри, навчитися виживати, і відправитися в величезний частково відкритий світ, переповнений ворогами і друзями, пригодами, випробуваннями і не тільки.

Игра Ghostwire Tokyo торрент бесплатно RePack от xatab
Ігровий процес тут базується на типових для жанру механіках, але при цьому доповнений і декількома нововведеннями. Перше і головне достоїнство ігрового процесу полягає в тому, що ви будете виживати на просторах величезної відкритого світу, в якому ви самі будете вирішувати, куди йти, що робити і як вчинити в тій чи іншій ситуації. Вам потрібно буде досліджувати навколишній світ, шукати різний лут, збирати зброю і виживати всіма можливими способами.

Друге ж перевага цієї гри, це просунута бойова система, що передбачає битви з численними ворогами, серед яких будуть як прості люди, так і культісти, і так і монстри, дивні істоти. В основному ж доведеться битися за допомогою холодної зброї, наприклад, з катаною в руках. Але також буде і вогнепальне озброєння. Хоча найголовнішим ваші помічником буде як така магія, що позиціонується як надприродні здібності протагоніста.

Досліджуйте навколишній вас світ, збирайте лут, виконуйте завдання і шукайте таких же вижили, постарайтеся розібратися з подією і зробіть все можливе для того, щоб повернути все на свої місця.

Год: 2020
Жанр: Экшен (Action) / От 3-го лица / Игры 2020 года
Разработчик: Tango Gameworks

Категория: Ожидаемые игры / Action

Скачать игру Ghostwire Tokyo (2020) через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже.


Похожие релизы
Twelve Minutes (2020) Layers of Fear 2 (2019) PC | Repack от xatab Мор / Pathologic 2 (2019) PC | Repack от xatab Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Darkborn (2020)

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.